Модель: шасі DFH 1140 (Євро-5)
Колісна формула: 4х2
Допустима повна маса (GVW): 14,5 т
Двигун: Cummins 180.50, потужністю 180/132/2500 кс/кВт/об-хвилину
КПП: DONGFENG DF6S900 OD 6-ступенева
Міжосева відстань: 5000 мм
Колір кабіни: білий (або під замовлення)
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 4х2 |
| Повна дозволена маса | 14 490 кг |
| Споряджена маса | 4 850 кг |
| Максимальна швидкість | 109 км/г |
| Бак | 160 л |
| Довжина | 8250 мм |
| Ширина кабіни | 2460 мм |
| Висота кабіни (без порога) | 2840 мм |
| Колісна база | 5000 мм |
| Передній звис | 1430 мм |
| Задній звис | 1820 мм |
| Ширина рами | 860 мм |
| Висота рамного профіля | 250 мм |
| Ширина рамного профіля | 80 мм |
| Колір кабіни | білий (або на замовлення) |
Суцільнометалева, на механічній підвісці, з галогеновими фарами, три місця + спальна полка
| Тип | з гідропідсилювачем, «гвинт-шарикова гайка- рейка-сектор» |
| Модель двигуна | Cummins, ISB 180 50 |
| Тип | шестициліндровий дизель з інтеркулером та турбонаддувом, система Common Rail |
| Потужність двигуна | 180/132/2500 кс/кВт/об-хвилину |
| Крутний момент | 700Нм/1200-1600 об-хвилину |
| Об’єм | 5,9 л |
| Діаметр циліндра | 102 мм |
| Хід поршня | 120 мм |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро V |
| Марка | DONGFENG DF6S900 OD |
| Тип | механічна, 6 – ступенева |
| Кількість передач | 6 вперед / 1 назад |
| Передаточний ряд | 7.967, 4.589, 2.664, 1.579, 1, 0.875, задня 7.10 |
| Робоча | Двухконтурна пневматична в розділенням по переднім і заднім колесам, з АБС (WABCO), барабанні гальмівні механізми всіх колес, одноциліндровий компресор з підігріваємим осушувачем |
| Допоміжна | Моторне гальмо-уповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Тип | Сухе, однодискове 350 мм, з гідравлічним приводом та пневмоуправлінням |
| Перша вісь | Тип Еліот, максимальне навантаження 6 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори |
| Друга (ведуча) вісь | Максимальне навантаження 10.0 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори, головна передача – гипоідна 4.56 |
| Генератор | 70 А |
| Батареї | 2 х 180 А/ч, напруга 24 В |
| Переднє/заднє колесо | Шини 10.00R20 |
| Марка | Aeolus |
| Кондиціонер, аудіосистема MP3/USB, бортовий комп’ютер з OBD |
Двовісні шасі китайського виробництва Dongfeng DFH 1140 B10 з повною дозволеною масою 14,5 тонни, використовуються для перевезення вантажів із встановленням надбудов широкого спектра. Використовується вантажівка для міжміських перевезень і для перевезень всередині міста. Залежно від встановленої надбудови, шасі Dongfeng DFH 1140 B10 можна використовувати як:
Китайські двовісні шасі Dongfeng DFH 1140 B10 укомплектовані потужним двигуном (180 к.с.) американської фірми Cummins, що відповідає європейським екологічним стандартам Євро-5.
Купити в Україні китайські двовісні шасі Dongfeng DFH 1140 B10 рекомендуємо у офіційного дилера компанії Dongfeng Trucks. Нашим клієнтам доступна цілодобова служба підтримки. За необхідності ремонт вашої вантажівки виконає виїзна бригада.
Ми також можемо запропонувати найвигідніші умови кредитування завдяки нашій співпраці з провідними банками України. У нас ви можете купити китайську вантажівку в кредит або лізинг. Дізнайтеся у наших менеджерів про всі деталі покупки або запитайте про технічні характеристики.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо