Модель: автомобіль бортовий С 31 (Євро-6)
Колісна формула: 4х2
Вантажопідйомність: 1115 кг
Двигун: DK 15-06, потужністю 100 к.с./74 кВт/6000 об/ на хвилину
КПП: механічна 5-ступенева
Розміри кузова: 2900 х 1540 х 370 мм
Колір кабіни: білий (або під замовлення)
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 4х2 |
| Кабіна | 2 місця |
| Привід | задній |
| Споряджена маса автомобіля | 1215 кг |
| Повна маса автомобіля | 2330 кг |
| Вантажопідйомність | 1115 кг |
| Максимальна швидкість | 130 км/год |
| Бак | 55 л |
| Кліренс | 185 мм |
| Довжина | 4730 мм |
| Ширина | 1655 мм |
| Висота | 1960 мм |
| База | 3050 мм |
| Колія коліс передні/задні колеса | 1410/1410 мм |
| Довжина | 2900 мм |
| Ширина | 1540 мм |
| Висота | 370 мм |
| Модель двигуна | DK 15-06 |
| Тип | бензин |
| Кількість та розташування циліндрів | 4, рядне |
| Потужність двигуна | 100 к.с./74 кВт/6000 об/ на хв. |
| Об `єм | 1493 куб.см |
| Передавальне число редуктора | 43/9 |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро VI |
| Тип | механична |
| Кількість передач | 5 |
| Передні гальма | дискові |
| Задні гальма | барабані |
| Передня вісь | незалежного типу McPherson |
| Задня вісь | залежна, 6-ти листова ресора |
| Розмірність | 185/R14 LT |
| Кондиціонер, радіо / МP3, протитуманні фари, бортовий комп’ютер з OBD, бічні дзеркала в колір кузова, прикурювач |
Бортовий автомобіль Dongfeng С31 – один з кращих представників класу легких вантажно-пасажирських автомобілів. Прекрасно підійде для комунальних, дорожньо-ремонтних, аварійних та сервісних служб. Вантажність 1115 кг. Потужність бензинового двигуна DK 15-06 становить 100 к.с.
Бортовий автомобіль китайського виробництва Dongfeng С31 має високу маневреність. Він особливо ефективний в локальних внутрішньоміських перевезеннях. Як і всі китайські вантажівки Dongfeng, бортовий автомобіль С31 пройшов випробування і отримав сертифікат RDW – Федерального агентства дорожнього руху Нідерландів (починаючи з 1949 р).
Китайська вантажна техніка Dongfeng завоювала популярність у всьому світі завдяки своїй високій якості і довговічності. Кожна одиниця автомобілів та вантажної техніки, які виготовляються на заводах Dongfeng проходить суворий контроль якості. Це гарантує відсутність заводського браку або вади. Компанія Dongfeng тісно співпрацює з провідними автовиробниками світу. Китайський бортовий автомобіль, як і інша вантажна техніка виробництва Dongfeng по надійності і якістю не поступається європейським і американським аналогам. При цьому, завдяки масштабам виробництва, ціна китайської вантажівки значно нижче.
Купити бортовий автомобіль С31 в Україні з гарантією можна тільки у офіційного дилера компанії Dongfeng. За потреби ремонт або обслуговування автомобіля виконає наша виїзна бригада. Нашим клієнтам також доступна цілодобова технічна підтримка. Ремонт китайської вантажної техніки проводитися з використанням тільки оригінальних автозапчастин, на які також поширюється гарантія компанії Dongfeng Trucks.
Наша компанія співпрацює з провідними банками України, що дозволяє нам запропонувати найвигідніші умови кредитування. У нас ви можете купити китайську вантажівку в кредит або лізинг. Більш докладно про кредитування ви можете дізнатися на нашому сайті в розділі «кредит та лізинг» або у наших менеджерів за телефоном. Також наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання стосовно бортового автомобіля С31 або іншої вантажної техніки китайського виробництва Dongfeng.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо