Зворотний дзвінок

Комбіновані дорожні машини

Модель: комбінована дорожня машина на шасі DFH (Євро-5)

Колісна формула: 4х2, 6х4

Допустима повна маса (GVW): 18 – 35,8 т

Двигун: Cummins ISL 340.50, потужністю 340/245 к.с./кВт

КПП: FAST 12-ступенева

Технологічна місткість бункера: 6-9 м³

Колір кабіни: білий (або під замовлення)

Гарантія: 24 місяця без обмеження пробігу

Дізнатися ціну

* Вартість моделі залежить від комплектації

Комбінована дорожня машина зі змінним устаткуванням на базі дво-, трьох, чотиривісних шасі китайського виробництва Dongfeng використовується комунальними службами для обслуговування магістральних і міських автодоріг з асфальтовим і цементобетонним покриттям. Ця китайська спецтехніка може використовуватися в якості:

  • поливомиючої машини;
  • снігоприбиральної машини для патрульного або швидкісного снігоочищення;
  • розподілу твердих або рідких реагентів;
  • для очищення дорожнього полотна щітковим обладнанням.

Вантажні шасі для комбінованої дорожньої машини пройшли всеосяжні випробування та отримали сертифікат RDW – Федерального агентства дорожнього руху Нідерландів (починаючи з 1949 р), як і інша китайська вантажна техніка Dongfeng. Шасі укомплектовані двигуном Cummins ISL американського виробника потужністю до 340 к.с. Повністю відповідають екологічним вимогам Євро-5.

Залежно від призначення і комплекту обладнання комбінована дорожня машина може бути з допустимою повною масою автомобіля від 18 до 35,8 тон. Місткість бункера варіюється від 6 до 9 куб.м. Китайська спецтехніка Dongfeng адаптована під українські умови експлуатації та характеризується високим ступенем надійності і якості. Економічна витрата палива і низький коефіцієнт ламання додає ефективності китайської спецтехніки Dongfeng.

Завдяки тому, що компанія Dongfeng тісно співпрацює з провідними автовиробниками та комплектує вироблену вантажну техніку автозапчастинами та технічними вузлами всесвітньо відомих брендів, китайська вантажна техніка Dongfeng не поступається за якістю європейським і американським аналогам. При цьому ціна китайської спецтехніки значно нижче. Це робить китайські вантажівки Dongfeng популярними в усьому світі.

В Україні купити китайську комбіновану дорожню машину Dongfeng краще у офіційного дилера компанії. Ми надаємо 24 місячну гарантію на спецтехніку незалежно від пробігу, гарантійне та сервісне обслуговування в спеціалізованих сервісних центрах. Нашим клієнтам доступна цілодобова технічна підтримка. При необхідності ремонт китайської спецтехніки виконає наша виїзна бригада.

Ми також пропонуємо вигідні умови кредитування. У нас ви можете купити китайську спецтехніку в кредит або лізинг. Кредит на спецтехніку надають наші надійні партнери – провідні банки України. Більш докладно про програми та умови кредитування або про технічні характеристики китайської спецтехніки Dongfeng ви можете дізнатися у наших менеджерів телефоном.

Вас також можуть зацікавити

Залишилися питання?

Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.