Модель: Шасі DFV 3251 (6x6) (Євро-6)
Колісна формула: 6х6
Повна дозволена маса: 33 т
Двигун: Cummins ISZ520, потужність 520/382/1900 кс/кВт/об-хвилину
КПП: FAST 12JSDX240TA-B
Колір кабіни: На вибір замовника
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 6х6 |
| Повна дозволена маса | 33 000 кг |
| Споряджена маса | 12 000 кг |
| Максимальне навантаження на першу вісь | 8 800 кг |
| Максимальне навантаження на другу вісь | 12 100 кг |
| Максимальне навантаження на третю вісь | 12 100 кг |
| Бак | 550 л |
| Довжина | 7700 мм |
| Ширина кабіни | 2550 мм |
| Висота кабіни | 3450 мм |
| Колісна база | 3950 +1400 мм |
| Колір кабіни | На вибір замовника |
Суцільнометалева, на механічній підвісці, з галогеновими фарами, кондиціонер, радіо MP3/USB
| Тип | з гідропідсилювачем, “гвинт-шарикова гайка-рейка-сектор” |
| Модель двигуна | Cummins ISZ520 |
| Тип | шестициліндровий дизель з інтеркулером та турбонаддувом, система Common Rail |
| Потужність двигуна | 520/382/1900 кс/кВт/об-хвилину |
| Крутний момент | 2460Нм/1300 об-хвилину |
| Об’єм | 12,98 л |
| Діаметр циліндра | 130 мм |
| Хід поршня | 163 мм |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро VI |
| Марка | FAST 12JSDX240TA-B |
| Тип | механічна, 12 – ступенева |
| Кількість передач | 12 вперед / 2 назад |
| Передаточний ряд | 12.1,9.41,7.31,5.71,4.46,3.48,2.71,2.11,1.64,1.28, 1, 0.78,11.56R1, 2.49R2 |
| Робоча | Двухконтурна пневматична з розділенням по переднім і заднім колесам, з АБС |
| Допоміжна | Моторне гальмо-уповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Перша вісь | Ресорна підвіска |
| Друга + третя вісь | Ресорна підвіска, головна передача – 5.26 |
| Переднє/заднє колесо | Шини 535/65 R20.5 |
| Диски | Стальні, чорного кольору |
Тахограф, кондиціонер, електросклопідйомники
| Гарантія на автомобіль | 12 місяців або 100 000 км пробігу |
| Сервіс | На уповноважених станціях згідно сервісної книжки або виїздні бригади по всій території України |
Трьохвісні шасі Dongfeng DFV 3251 – це надійна та затребувана техніка китайського виробництва, яка займає провідне місце у модельному ряді Dongfeng. Вони активно використовуються в різних сферах, зокрема:
Завдяки високій надійності, простоті в обслуговуванні та економічності в експлуатації, ці шасі демонструють ефективність і довговічність. Тісна співпраця Dongfeng Trucks із провідними виробниками комплектуючих забезпечує конкурентоспроможність китайських вантажівок, які за потужністю та надійністю не поступаються європейським аналогам. Водночас масштабне виробництво дозволяє суттєво знизити їхню вартість.
Оптимальне співвідношення ціни, надійності та довговічності робить вантажівки Dongfeng затребуваними в усьому світі.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо