Модель: сідельний тягач DFL 4181 KL (Євро-5)
Колісна формула: 4х2
Допустима повна маса (GVW): 18 т
Двигун: Renault dСi 450.51, потужністю 450/323/1800 кс/кВт/об-хвилину
КПП: Volvo DT 1422 DD 14-ступенева
Типи кабін: висока
Колір кабіни: білий (або під замовлення)
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 4х2 |
| Повна дозволена маса | 18 000 кг |
| Споряджена маса | 6 800 кг |
| Вага на передню вісь | 5 500 кг |
| Вага на задню вісь | 13 000 кг |
| Максимальна швидкість | 105 км/год |
| Бак | 400 л |
| Довжина | 6080 мм |
| Ширина кабіни | 2500 мм |
| Висота кабіни | 3600 мм |
| Колісна база | 3500 мм |
| Передній звис | 1500 мм |
| Задній звис | 1080 мм |
| Ширина рами спереду | 940 мм |
| Ширина рами сзаду | 800 мм |
| Висота рамного профіля | 280 мм |
| Ширина рамного профіля | 90 мм |
| Колір кабіни | Білий (або на замовлення) |
Висока, серії KL, cуцільнометалева, утеплена, з 2 спальними місцями, пневмосидіння водія
| Тип | з гідропідсилювачем, «гвинт-шарикова гайка-рейка-сектор» |
| Модель двигуна | Renault dСi 450.51 |
| Тип | шестициліндровий дизель з турбонаддувом Common rail + SCR, холодний старт |
| Потужність двигуна | 450/323/1800 кс/кВт/об-хвилину |
| Крутний момент | 2100Нм/1000 – 1400 об-хвилину |
| Об’єм | 11,12 л |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро V |
| Марка | Volvo DT 1422 DD |
| Тип | синхронізована, 14 ступ. |
| Кількість передач | 14 вперед / 4 назад |
| Робоча | пневматичний двоконтурний привід з розділенням на передню і задню вісі, з АБС |
| Допоміжна | Кожен контур робочої гальмівної системи |
| Марка | SACHS, F430 |
| Тип | Сухе, однодискове |
| Генератор | 70 А |
| Батареї | 2 х 165 А/ч, напруга 24 В |
| Розмір | 295/80R22.5 |
| Марка | Aeolus |
| Електросклопідйомники, кондиціонер, радіо MP3/USB, електропідіймач кабіни, передня та задня механічна підвіска кабіни, регульоване сидіння водія, галогенові фари, центральний замок. |
Китайський двовісний сідельний тягач DONGFENG (колісна формула 4х2) з кабіною KL призначений для локальних перевезень і транспортування бортових, напівпричепів, ізотермічних напівпричепів, автоцистерн, будівельних та сільськогосподарських самосвальних кузовів, іншого технологічного обладнання.
Дизельний шестициліндровий двигун з турбонаддувом Common rail + SCR, яким укомплектований двовісний сідельний тягач, потужністю 450 к.с. забезпечує цьому китайському тягачу стабільну і продуктивну роботу. Вантажівка має високу маневровість і прохідність, демонструє високу ефективність як на трасі під час перевезення вантажів на великі відстані, так і на міських та сільських вулицях під час локальних перевезень.
Двовісний сідельний тягач користується популярністю у великих та невеликих транспортних компаній, а також водіїв підприємців, що надають послуги з транспортування вантажів. Завдяки особливостям зчіпного механізму тягача, є можливість швидкої й безпроблемною заміною кузова. Це характеризує сідельний тягач як універсальну вантажну техніку, яка підходить для будь-якої сфери діяльності, де необхідне транспортування вантажів.
У компанії Dongfeng звертають особливу увагу на надійність техніки та комфорт водія. Китайський двовісний сідельний тягач DFL 4181 KL обладнаний комфортною кабіною з ергономічним інтер’єром. Всі елементи управління розташовані на зручній приладовій дошці перед водієм. Анатомічне регульоване сидіння водія знижує втому і забезпечує продуктивність роботи. У комплектацію двовісного сідельний тягача входять:
Ця китайська вантажівка адаптована під вітчизняні дороги та умови експлуатації.
Як і інші представлені на сайті моделі, китайський двовісний сідельний тягач DFL 4181 KL пройшов всеосяжні випробування та отримали сертифікат RDW – Федерального агентства дорожнього руху Нідерландів (починаючи з 1949 р).
Купити двовісний сідельний тягач китайського виробництва Dongfeng в Україні можна у офіційного дилера компанії. Ми надаємо гарантійне та сервісне обслуговування вантажівки в спеціалізованих центрах або виїзними бригадами. Для наших клієнтів доступна цілодобова служба підтримки. Також у нас ви можете купити китайський тягач в кредит або лізинг. Співпраця з провідними банками України дозволяє нам запропонувати найвигідніші умови кредитування.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо