Модель: пікап RICH 7 з механічною коробкою передач (Евро-6)
Привод: 4WD
Допустима повна маса (GVW): 2850 кг
Двигун: дизельний Renault M9T, потужність 166 л.с./122 кВт/1800 об/хв
КПП: механічна 6-ступенева
Розміри автомобіля/кузова: 5287 х 1850 х 1832 (без рейлінгів)/ 1847 (з рейлінгами) мм / 1510 х 1562 х 475 мм
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Привід | 4WD |
| Кількість місць | 5 |
| Споряджена маса автомобіля | 2005 кг |
| Повна маса автомобіля | 2850 кг |
| Вантажопідйомність | 845 кг |
| Обсяг вантажного відділення | 1,12 куб.м. |
| Колісна база | 3150 мм |
| Кліренс | 220 мм |
| Мін. Радіус повороту | 6,4 |
| Максимальна швидкість | 170 км/год |
| Кут наближення \ кут вильоту | 32\25 |
| Бак | 73 л |
| Довжина | 5287 мм |
| Ширина | 1850 мм |
| Висота | 1832 мм (без рейлінгів) / 1847 мм (з рейлінгами) |
| Колія коліс передні / задні колеса | 1570/1570 мм |
| Довжина | 1510 мм |
| Ширина | 1562 мм |
| Висота | 475 мм |
| Модель двигуна | Renault M9T |
| Тип | дизель |
| Кількість і розташування циліндрів | 4, рядне |
| Потужність двигуна | 166 к.с./122 кВт/1800 об/ на хвилину |
| Об’єм | 2298 куб.см |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро VI |
| Крутний момент | 420 Nm |
| Тип | механічна |
| Кількість передач | 6 |
| Передні гальма | дискові |
| Задні гальма | дискові |
| Передня вісь | двохважільна незалежна |
| Задня вісь | сталева пружина |
| Розмірність | 255/70R16 |
| Гарантія на автомобіль | 12 місяців або 100 000 км пробігу |
| Сервіс | на уповноважених станціях згідно сервісної книжки |
Універсальний пікап DONGFENG RICH 7 з повним приводом і МКПП
DONGFENG RICH 7 — витривалий рамний пікап, створений для експлуатації в найважчих умовах. Завдяки повному приводу та механічній коробці передач він впевнено почувається на бездоріжжі, залишаючись комфортним і надійним у щоденних поїздках.
Автомобіль поєднує в собі:
DONGFENG RICH 7 — це гармонійне поєднання надійності, потужності та комфорту, що дарує задоволення від кожної поїздки — чи то робота, подорож або щоденні справи.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо