Модель: Автопаливозаправник на шасі DFH 5120 B80
Колісна формула: 4х2
Допустима повна маса (GVW): 12 т
Двигун: Cummins, ISB 180 50, потужністю 180/132/2500 кс/кВт/об-хв.
КПП: DONGFENG DF6S900 OD, 6 - ступенева
Об’єм цистерни: 7 куб.м.
Колір кабіни: білий
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 4х2 |
| Повна дозволена маса | 11 990 кг |
| Споряджена маса | 4 550 кг |
| Максимальна швидкість | 109 км/г |
| Бак | 160 л |
| Матеріал | низьколегована конструкційна сталь СТЗ |
| Форма цистерни | чемодан |
| Обсяг цистерни | 7 куб.м. |
| Кількість секцій | 1-3 |
| Комплектація | дихальний клапан, вузол видачи палива, лічильник ППО-25 (1 шт), рукав 1´´ – 10 м (Італія), зливний рукав – 2 шт, насос ВС-80, пенал зливного рукава – 2 шт, стаціонарна драбина, підйомний поручень, трап в верхній частині цистерни, трубопровод 76 мм, донний клапан Normec (Италия), боковий захист, противовідкатні пристрої – 2 шт, екологічний короб заливної горловини зі зливом, фільтр очистки палива перед лічильником – 1 шт, заправний пістолет – 1 шт, пенал пластиковий вогнегасника – 2 шт, вогнегасник – 2 шт, свідоцтво первинної перевірки цистерни |
| Довжина | 7050 мм |
| Ширина кабіни | 2500 мм |
| Висота кабіни (без порога) | 2790 мм |
| Колісна база | 3800 мм |
| Передній звис | 1430 мм |
| Задній звис | 1820 мм |
| Ширина рами | 860 мм |
| Висота рамного профіля | 250 мм |
| Ширина рамного профіля | 80 мм |
| Колір кабіни | білий |
Цельнометалічна, зі спальним місцем, на мех. підвісці, з галогеновими фарами
| Тип | з гідропідсилювачем, «гвинт-шарикова гайка- рейка-сектор» |
| Модель двигуна | Cummins, ISB 180 50 |
| Тип | шестициліндровий дизель з інтеркулером та турбонаддувом, система Common Rail |
| Потужність двигуна | 180/132/2500 кс/кВт/об-хвилину |
| Крутний момент | 700Нм/1200-1600 об-хвилину |
| Об’єм | 5.9 л |
| Діаметр цилиндра | 102 мм |
| Хід поршня | 120 мм |
| Відповідність екологічним стандартам | Євро V |
| Марка | DONGFENG DF6S900 OD |
| Тип | механічна, 6 – ступенева |
| Кільксть передач | 6 вперед / 1 назад |
| Передаточний ряд | 7.967, 4.589, 2.664, 1.579, 1, 0.875, задня 7.105 |
| Робоча | Двоконтурна пневматична з поділом по переднім і заднім колесам, з АБС (WABCO), барабанні гальмівні механізми |
| Допоміжна | Моторне гальмо – сповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Тип | Сухе, однодискове 350 мм, з гідравлічним приводом та пневмоуправлінням |
| Перша вісь | Тип Еліот, максимальне навантаження 4.5 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори |
| Друга (ведуча) вісь | Максимальне навантаження 9.0 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори, головна передача – гипоідна 4.56 |
| Генератор | 70 А |
| Батареї | 2 х 180 А/ч, напруга 24 В |
| Передне/задне колесо | Шини 9.00 R20, 255/70R22.5 |
| Марка | Aeolus |
| Диски | Стальні 7.5 х 22.5, чорного кольору |
| Кондиціонер, радіо MP3/USB, регульоване сидіння водія, електросклопідйомники, центральний замок з дистанційним керуванням (2 брелоки) |
Наша компанія високо цінує надійність, безпеку і комфорт кожного водія. Вантажні шасі, на яких встановлені автоцистерни обладнані кабіною з сучасним ергономічним інтер’єром. Всі елементи управління розташовуються перед водієм на вигнутій приладової панелі. Широке вітрове скло і комплект дзеркал забезпечують відмінний огляд і повний контроль на дорозі або в процесі роботи. Китайська спецтехніка Dongfeng розробляється з розрахунком максимально знизити втому і підвищити продуктивність роботи.
При виробництві спецтехніки Dongfeng використовуються найпередовіші технології. Всі автоцистерни, вироблені на заводах компанії проходять строгий контроль якості, який не дозволяє вийти в продаж техніки з браком. Китайські вантажні шасі під автоцистерни, як і інша спецтехніка Dongfeng пройшли всеосяжні випробування та отримали сертифікат RDW – федеральним агентством дорожнього руху Нідерландів (починаючи з 1949 р).
Китайська вантажна техніка Dongfeng завоювала популярність у всьому світі, завдяки тому, що за якістю і надійності не поступається європейським і американським аналогам. При виготовленні спецтехніки та вантажної техніки Dongfeng використовуються технічні вузли та автозапчастини провідних виробників. Але завдяки масштабам виробництва ціна китайської вантажівки значно нижче.
В Україні купити автоцистерни найкраще у офіційного дилера компанії Dongfeng Trucks. Нашим клієнтам доступні цілодобова технічна підтримка, сервісне обслуговування китайської спецтехніки в спеціалізованих сервісних центрах або виїзними бригадами.
Ми співпрацюємо з провідними банками України, що дозволяємо нам запропонувати найвигідніші умови кредитування. У нас ви можете купити спецтехніку в кредит або лізинг. Більш докладно про кредитування ви можете прочитати на нашому сайті в розділі «кредит і лізинг» або у наших менеджерів телефоном.
На базі цього шасі, під потреби замовника, ми можемо виготовити автоцистерни різного призначення:
Залишіть заявку на сайті, запропонуємо найвигідніші умови придбання.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо