Модель: самоскид на шасі DFH 5120B80 (Євро-5)
Колісна формула: 4х2
Допустима повна маса (GVW): 12 т
Двигун: Cummins ISD 180.50, потужністю 180/132 к.с./кВт
КПП: DF 6S900 6-ступенева
Об’єм кузова: 6-11 м³
Колір кабіни: білий (або під замовлення)
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 4х2 |
| Споряджена маса автомобіля | 5 950 кг |
| Вантажопідйомність | 6 040 кг |
| Повна маса автомобіля | 11 990 кг |
| Максимальна швидкість | 90 км/г |
| Направлення розвантаження | назад |
| Бак | 160 л |
| Об’єм платформи | 6-10 м3 |
| Кут підйому платформи | 50 град |
| Система вентиляції кабіни | примусове включення |
| Кут заїзда/з’їзда | 30/30 |
| Кліренс | 280мм |
| Максимальний підйом | 32% |
| Довжина | 7250 мм |
| Ширина | 2500 мм |
| Висота | 3550 мм |
| База | 3800 мм |
| Колір кабіни | білий |
Суцільнометалева, утеплена, трьохмісна, зі спальним місцем, пневмосидіння водія, електросклопідйомники, кондиціонер, радіо MP3/USB
| Тип | з гідропідсилювачем, «гвинт-шарикова гайка-рейка-сектор» |
| Модель двигуна | Cummins ISD 180.50 |
| Тип | чотирьохциліндровий дизель з інтеркулером та турбонаддувом, система Common Rail |
| Потужність двигуна | 180/132/2500 кс/кВт/об-хвилину |
| Крутний момент | 700Нм/1200-1600 об-хвилину |
| Об’єм | 4.5 л |
| Діаметр циліндра | 120 мм |
| Хід поршня | 102 мм |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро V |
| Марка | DONGFENG 6S900 |
| Тип | механічна, 6 – ступенева |
| Кількість передач | 6 вперед / 1 назад |
| Передаточне число головної передачі | 7.967,4.589,2.41,1.49,1.00,0.80,10.54R1,2.45R2 |
| Робоча | Двухконтурна пневматична з розділенням по переднім і заднім колесам, з АБС (WABCO), барабанні гальмівні механізми всіх колес |
| Допоміжна | Моторне гальмо-уповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Тип | Сухе, однодискове 395 мм, з гідравлічним приводом та пневмоуправлінням |
| Перша вісь | Тип Еліот, максимальне навантаження 4.5 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори |
| Ведуча вісь | Максимальне навантаження 9.0 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори, головна передача – гипоідна 4.56 |
| Розмірність | 9R20 |
Двовісний самоскид китайського виробництва Dongfeng DFH 5120 (4х2) вантажністю 6 тонн, призначений для перевезення широкого спектра вантажів на великі та малі відстані. Завдяки високій маневровості, двовісний самоскид ідеально підійде для робіт на будівельному майданчику або на міських вулицях в комунальному господарстві або на дорожніх роботах. Цей китайський самоскид з об’ємом кузова 6-10 м³ користується популярністю серед невеликих будівельних компаній і підприємців, які надають послуги вантажних перевезень.
Двовісний самоскид Dongfeng DFH 5120 прекрасно показав себе на українських дорогах. Висока прохідність дозволяє залучити техніку на ґрунтових дорогах також ефективно, як і на трасі. ідеальна вантажівка для роботи в сільській місцевості.
Утеплення двомісна кабіна самоскида має ергономічний інтер’єр, покликаний забезпечити максимальний комфорт водієві. Оскільки двовісний самоскид DFH 5120 використовується часто для перевезення вантажів на великі відстані, в кабіні розташоване одне спальне місце. Компанія Dongfeng приділяє велике значення надійності, безпеки та комфорту. У базовій комплектації двовісний самоскид Dongfeng укомплектований кондиціонером і MP3 / USB магнітолою.
Завдяки тісній співпраці компанії Dongfeng Trucks зі світовими лідерами в автомобілебудуванні, китайський двовісний самоскид DFH 5120, як і інша автомобільна техніка Dongfeng, по надійності не поступається європейським і американським аналогам. Але завдяки масштабам виробництва ціна китайського самоскида істотно нижче. Саме висока надійність і доступність роблять китайські самоскиди Dongfeng популярними в усьому світі.
В Україні купити китайський самоскид Dongfeng DFH 5120 краще у офіційного дилера компанії. Ремонт вантажної техніки Dongfeng проводитися на станціях техобслуговування, а також виїзними ремонтними бригадами. Ми здійснюємо не тільки інформаційну, але і технічну підтримку нашим покупцям.
Ми також надаємо можливість купити самоскид в кредит або в лізинг. Співпраця з провідними в Україні постачальниками фінансових послуг дозволяє нам пропонувати дуже вигідні умови кредитування або лізингу. Дізнатися всі подробиці та умови купівлі двовісного самоскида китайського виробництва Dongfeng ви можете у наших менеджерів телефоном.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо