Модель шасі: Dongfeng DFА 1090 (Євро-5)
Модель КМУ: IM 150 NT (Palfinger)
Максимальна вантажопідйомність: 5350 кг
Максимальний гідравлічний виліт: 8 -10 м
Кількість секцій: 3-4
Двигун а/м: Cummins, ISF 3.8 S, потужність 156/115/1200-1900 кс/кВт/об-хв
КПП: FAST Gear 6-ступенева
Кабіна: трьохмісна, полуторна
Колір кабіни: білий (або на замовлення)
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 4х2 |
| Споряджена маса | 3 565 кг |
| Повна дозволена маса | 9 000 кг |
| Максимальна швидкість | 110 км/год |
| Бак | 125 л |
| Монтажна довжина платформи | 4530 мм |
| Довжина | 6995 мм |
| Колісна база | 3800 мм |
| Задній звис | 1620 мм |
| Ширина рамного профіля | 65 мм |
| Колір кабіни | білий |
Суцільнометалева, на механічній підвісці, з галогеновими фарами, 3 сидіння + спальне місце
| Модель двигуна | Cummins, ISF 3.8S |
| Тип | чотирьохциліндровий дизель з інтеркулером та турбонаддувом, система Common Rail |
| Потужність двигуна | 156/115/2800 кс/кВт/об-хв |
| Крутний момент | 500Нм/1200-1900 об-хв |
| Об’єм | 3.76 л |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро V |
| Діаметр циліндра | 102 мм |
| Хід поршня | 120 мм |
| Марка | FAST GEAR 6S |
| Тип | механічна, 6 – ступенева |
| Кількість передач | 6 вперед / 1 назад |
| Передаточный ряд | 5.94, 3.58, 2.15, 1.36, 1, 0.77, задня 7.105 |
| Робоча | Двухконтурна пневматична в розділенням по переднім і заднім колесам, з АБС (WABCO), барабанні гальмівні механізми всіх колес, одноциліндровий компресор з підігріваємим осушувачем |
| Допоміжна | Моторне гальмо-уповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Тип | Сухе, однодискове 350 мм, з гідравлічним приводом та пневмоуправлінням |
| Перша вісь | Тип Еліот, максимальне навантаження 4.32 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори |
| Ведуча вісь | Максимальне навантаження 7.68 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори, головна передача – гипоідна 5.286 |
| Генератор | 70 А |
| Батареї | 2 х 180 А/ч, напруга 24 В |
| Передне/задне колесо | Шини 8.25 R16, діаметр 820 мм |
| Марка | Aeolus |
| Диски | Стальні, чорного кольору, діаметр 400 мм |
| Електросклопідйомники, кондиціонер, радіо MP3/USB, діагностичний роз’єм OBD, центральний замок з ДК |
Автоевакуатор з КМУ «INMAN» IM 150NT призначений для завантаження / розвантаження несправних або неправильно припаркованих автомобілів. Конструкція маніпулятора забезпечує вантажопідйомність 1150 кг на максимальному вильоті стріли 10 м.
Комплектується траверсой із змінним центром ваги для підйому автомобілів. Бічне розташування гідроциліндрів висування стріл зменшує розмір автомобіля по висоті при піднятою стрілі.
У транспортному положенні КМУ розміщується компактно між кабіною евакуатора і платформою. Забезпечується підсвічування важелів управління КМУ.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо