Модель: Шасі DFV 5253 (6x6) (Євро-5)
Колісна формула: 6х6
Повна дозволена маса: 25 т
Двигун: Cummins L9NS6B400, потужністю 400/294/1900 кс/кВт/об-хвилину
КПП: FAST 9JSD200T
Колір кабіни: На вибір замовника
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 6х6 |
| Повна дозволена маса | 25 000 кг |
| Споряджена маса | 10 000 кг |
| Максимальне навантаження на першу вісь | 7 000 кг |
| Максимальне навантаження на другу вісь | 10 000 кг |
| Максимальне навантаження на третю вісь | 10 000 кг |
| Бак | 400 л |
| Довжина | 8470 мм |
| Ширина кабіни | 2550 мм |
| Висота кабіни | 3550 мм |
| Колісна база | 4000 +1400 мм |
| Колір кабіни | На вибір замовника |
Суцільнометалева, на механічній підвісці, з галогеновими фарами, кондиціонер, радіо MP3/USB
| Тип | з гідропідсилювачем, “гвинт-шарикова гайка-рейка-сектор” |
| Модель двигуна | Cummins L9NS6B400 |
| Тип | шостициліндровий дизель з інтеркулером та турбонаддувом, система Common Rail |
| Потужність двигуна | 400/294/1900 кс/кВт/об-хвилину |
| Крутний момент | 1800Нм/1300 об-хвилину |
| Об’єм | 8.9 л |
| Діаметр циліндра | 114 мм |
| Хід поршня | 145 мм |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро VI |
| Марка | FAST 9JSD200T |
| Тип | механічна, 10 – ступенева |
| Кількість передач | 9 вперед / 1 назад |
| Передаточний ряд | 14.05,8.38,6.22,4.57,3.40,2.46,1.83,1.34,1,задня 14.05 |
| Робоча | Двухконтурна пневматична в розділенням по переднім і заднім колесам, з АБС |
| Допоміжна | Моторне гальмо-уповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Перша вісь | Ресорна підвіска |
| Друга + третя вісь | Ресорна підвіска головна передача – 6.72 |
| Передне/задне колесо | Шини 14.00 R20 |
| Диски | Стальні, чорного кольору |
Тахограф, супутникова система GPS, кондиціонер, електросклопідйомники
| Гарантія на автомобіль | 12 місяців або 100 000 км пробігу |
| Сервіс | на уповноважених станціях згідно сервісної книжки або виїздні бригади по всій території України |
Тривісні шасі китайського виробництва Dongfeng DFV 5253 (6×6) є одними з найпопулярніших моделей у лінійці Dongfeng. Вони широко використовуються для:
Завдяки своїй надійності, доступному сервісному обслуговуванню та низьким експлуатаційним витратам, китайські тривісні шасі Dongfeng забезпечують високу продуктивність і тривалість експлуатації. Тісна співпраця компанії Dongfeng Trucks з провідними виробниками автозапчастин та технічних вузлів робить китайські вантажівки Dongfeng такими ж потужними та надійними, як європейські аналоги. Але завдяки масштабам виробництва, ціна китайських тривісних шасі значно нижча.
Доступна ціна, висока надійність і довговічність китайських вантажівок Dongfeng роблять їх популярними у всьому світі. В Україні найкраще купувати тривісні шасі Dongfeng DFV 5253 у офіційного дилера компанії. Нашим клієнтам доступна цілодобова сервісна підтримка. За потреби ремонт проведе виїзна бригада на території замовника.
Також ми пропонуємо придбати китайську вантажівку в кредит або лізинг на найвигідніших умовах.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо