
Модель: EC35
Кількість місць: 2
Тип батареї: Літіум-залізо-фосфатна батарея
Максимальна потужність: 60 кВт
Потужність акумулятора: 38,7 кВт/год
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Довжина × ширина × висота (мм) | 4730×1655×1960 мм |
| Колісна база | 3050 мм |
| Ватажний простір | 5,1 м3 |
| Споряджена маса | 1090 кг |
| Кількість дверей | 2 |
| Кількість місць | 2 |
| Максимальна потужність | 60 кВт |
| Крутний момент | 200 Нм |
| Тип батареї | Літіум-залізо-фасфатна батарея |
| Потужність акумулятора | 38,7 кВт/год |
| Запас ходу | 268 км |
| Максимальна швидкість | 80/100 км/ч |
Dongfeng EC35 — це сучасний електричний мінівен, ідеально підходящий для міських та приміських перевезень. Завдяки компактним розмірам і екологічній силовій установці, EC35 забезпечує економічну, безпечну та екологічну доставку в умовах міської забудови.
Основні характеристики Dongfeng EC35:
Електричний мінівен Dongfeng EC35 — це ідеальне рішення для бізнесу, що потребує екологічного, економного та надійного транспорту для міських перевезень.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо