Модель: Шасі DFH 3330 AJ80 (Євро-5)
Колісна формула: 6х4
Допустима повна маса (GVW): 35,8 т
Двигун: Cummins ISL 340.50, потужністю 340/245 к.с./кВт
КПП: FAST 12 - ступенева
Міжосева відстань: 3800 – 5500 мм
Колір кабіни: білий (або під замовлення)
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 6х4 |
| Споряджена маса автомобіля | 9 500 кг |
| Повна маса автомобіля | 35 800 кг |
| Вантажопідйомність | 26 300 кг |
| Монтажна довжина | 5 387 мм |
| Максимальна швидкість | 90 км/г |
| Бак | 400 л |
| Система вентиляції кабіни | примусове включення |
| Кут заїзда/з’їзда | 30/30 |
| Кліренс | 280 мм |
| Мінімальний радіус повертання | 8 м |
| Максимальний підйом | 32% |
| Довжина | 7650 мм |
| Ширина | 2500 мм |
| Висота | 3135 мм |
| База | 3800+1450 мм |
| Колія колес 1-й/2-й/3-й вісей | 2045/1860/1860 мм |
| Модель двигуна | Cummins, ISL 340 50 |
| Тип | чотирьохтактний дизель з турбонаддувом |
| Кількість та розташування циліндрів | 6, рядне |
| Потужність двигуна | 340/245/2100 кс/кВт/об-хвилину |
| Крутний момент | 1482Нм/1400 об-хвилину |
| Об’єм | 8.9 л |
| Ступінь стискання | 16.6 |
| Середній розхід палива | 32 л/100 км |
| Система живлення | впорскування палива під тиском |
| Система охолодження | рідинна |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро V |
| Марка | FAST 12JS180T |
| Тип | механічна, 12 – ступенева |
| Кількість передач | 12 вперед / 2 назад |
| Передаточне число головної передачі | 5,92 |
| Колір кабіни | білий |
Суцільнометалева, утеплена, двомісна, зі спальним місцем, пневмосидіння водія
| Тип | з гідропідсилювачем, «гвинт-шарикова гайка-рейка-сектор» |
| Робоча | Двухконтурна пневматична в розділенням по переднім і заднім колесам, з АБС (WABCO), барабанні гальмівні механізми всіх коліс |
| Допоміжна | Моторне гальмо-уповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Марка | SACHS, F430 |
| Тип | Сухе, однодискове |
| Перша вісь | Залежна, на 2-х напівеліптичних ресорах, з гідравличними телескопічними амортизаторами, зі стабілізатором поперечної стійкості |
| Друга, третя осі | Залежна, балансирна на 2-х напівеліптичних ресорах |
| Розмірність | 12.00 R20, 315/80R22.5 |
Тривісні шасі китайського виробництва Dongfeng DFH 3330 є одними з найбільш популярних представників модельного ряду Dongfeng. Широко застосовуються в якості:
Завдяки своїй надійності, доступному сервісного обслуговування та одним з найменших експлуатаційних витрат у своєму класі, китайські тривісні шасі Dongfeng забезпечують високу продуктивність і тривалість експлуатації. Тісна співпраця компанії Dongfeng Trucks з провідними виробниками автозапчастин та технічних вузлів для вантажівок робить китайські вантажівки Dongfeng такими, що не поступаються в потужності та надійності європейським аналогам. Але завдяки масштабам виробництва, ціна китайських тривісних шасі значно нижче.

У конструкції ходової частини використовуються мости всесвітньо відомого виробника Dana, міжколісні і міжосьовий диференціали мають механізми блокування, підвіска має традиційну, просту в обслуговуванні, конструкцію – багатолистові ресори з стабілізаторами поперечної стійкості і гідравлічними амортизаторами.
Двигун Dongfeng Сummins потужністю 340 к.с. відповідає екологічним стандартам Євро-5, оснащений системою безпосереднього вприскування палива Common Rail, працює в парі з синхронізованою 12-ти ступінчастою коробкою передач Fast Gear і забезпечує плавність ходу і чіткість перемикання передач при будь-якому завантаженні.


Кабіна самоскида Dongfeng KC простора і має відмінну оглядовістю. Комплект дзеркал заднього виду і широке вітрове скло дозволяють водієві завжди контролювати ситуацію. Всі елементи інтер’єру виконані з урахуванням ергономіки, у всіх комплектаціях є такі опції комфорту, як магнітола з USB і кондиціонер.
Доступна ціна, висока надійність і довговічність китайських вантажівок Dongfeng роблять їх популярними в усьому світі. В Україні купити тривісні шасі Dongfeng DFH 3330 найкраще у офіційного дилера компанії. Нашим клієнтам доступна цілодобова сервісна підтримка. При необхідності ремонт проведе виїзна бригада на території замовника.
Также мы предлагаем купить китайский грузовик в кредит или лизинг на самых выгодных условиях.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо