Модель: пікап RICH 6 (Євро-6)
Привід: 4WD
Допустима повна маса (GVW): 2975 кг
Двигун: дизельний Renault M9T, потужністю 163 к.с./120 кВт/1800 об/ на хв.
КПП: автоматична 8-ступенева
Розміри автомобіля/кузова: 5310 х 1850 х 1810 мм / 1510 х 1562 х 475 мм
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Привід | 4WD |
| Кількість місць | 5 |
| Споряджена маса автомобіля | 1960 кг |
| Повна маса автомобіля | 2975 кг |
| Вантажопідйомність | 1015 кг |
| Обсяг вантажного відділення | 1,12 куб.м. |
| Колісна база | 3150 мм |
| Кліренс | 220 мм |
| Мін. Радіус повороту | 6,4 |
| Максимальна швидкість | 170 км/год |
| Кут наближення \ кут вильоту | 31\26 |
| Бак | 75 л |
| Довжина | 5310 мм |
| Ширина | 1850 мм |
| Висота | 1810 мм |
| Колія коліс передні / задні колеса | 1570/1570 мм |
| Довжина | 1510 мм |
| Ширина | 1562 мм |
| Висота | 475 мм |
| Модель двигуна | Renault M9T |
| Тип | дизель |
| Кількість і розташування циліндрів | 4, рядне |
| Потужність двигуна | 163 к.с./120 кВт/1800 об/ на хвилину |
| Об’єм | 2298 куб.см |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро VI |
| Тип | автоматична |
| Кількість передач | 8 |
| Передні гальма | дискові |
| Задні гальма | барабанні |
| Передня вісь | двоважільна незалежна |
| Задня вісь | сталева пружина |
| Розмірність | 255/70R16 |
Автоматична система кондиціонування, Мультимедійна система 9″: Bluetooth+підключення +голосове керування+WIFI модуль+OBD дисплей, багатофункціональний дисплей(3.5 дюйма), камера заднього виду, безключовий доступ + кнопка запуску, іммобілайзер, протитуманні фари, світлодіодні денні ходові вогні, бокові дзеркала у колір кузова, прикурювач, система контролю тиску у шинах, ABS+EBD+ESP
| Гарантія на автомобіль | 24 місяця або 100 000 км пробігу |
| Сервіс | на уповноважених станціях згідно сервісної книжки або виїздні бригади по всій території України |
Універсальний пікап з повним приводом DONGFENG RICH 6 з автоматичною коробкою передач завдяки рамній конструкції створений максимально витривалим автомобілем для важких умов використання та динамічних поїздок.
Вражаючі вантажні можливості та міцність цього автомобіля поєднуються з чудовим зовнішнім виглядом і просторим, комфортним салоном. Двигун забезпечує виняткову паливну ощадливість, низькі викиди CO2, відмінну реакцію та потужність. Все це разом робить цей автомобіль ідеальним для підвищення задоволення від подорожей для водія та пасажирів.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо