
Модель: шасі DFH 5120A80 (Євро-5)
Колісна формула: 4х2
Допустима повна маса (GVW): 12 т
Двигун: Cummins ISВ 185.50, потужністю 178/131 к.с./кВт
КПП: DF6S900 OD 6-ступенева
Продуктивність: 44-66 м³/год
Колір кабіни: білий (або під замовлення)
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 4х2 |
| Повна дозволена маса | 11 990 кг |
| Споряджена маса шасі | 4 850 кг |
| Вага надбудови | 4 100 кг |
| Максимальна швидкість | 90 км/г |
| Бак | 200 л |
| Виробник | KCP HEAVY INDUSTRIES CO., LTD |
| Модель | KML 90 |
| Оберти двигуна | 1550 rpm |
| Максимальне вироблення | 44 куб.м/h (high), 66 куб.м/h (low) |
| Головний циліндр (діаметр) | 130/80 х 1800 ST |
| Бетонний циліндр (діаметр) | 200 х 1800 ST |
| Система циклічного обміну | гідравлічна з можливістю ручного керування |
| Ходів за хвилину | 13 (high), 19 (low) |
| Тиск бетону | 171 bar (high), 115 bar (low) |
| Обсяг завантажувального відсіку | 0,6 куб.м |
| S-труба, діаметр | 200 х 180 |
| Гідравлічний насос | КСР – К3V180S |
| Максимальний розмір заповнювача | 40 мм |
| Довжина | 7050 мм |
| Ширина кабіни | 2500 мм |
| Висота кабіни (без порога) | 2790 мм |
| Колісна база | 3800 мм |
| Передній звис | 1430 мм |
| Задній звис | 1820 мм |
| Ширина рами | 860 мм |
| Висота рамного профіля | 250 мм |
| Ширина рамного профіля | 80 мм |
| Колір кабіни | білий |
Суцільнометалева, зі спальним місцем, на механічній підвісці, з галогеновими фарами
| Тип | з гідропідсилювачем, «гвинт-шарикова гайка-рейка-сектор» |
| Модель двигуна | Cummins, ISB 180 50 |
| Тип | шестициліндровий дизель з інтеркулером та турбонаддувом, система Common Rail |
| Потужність двигуна | 180/132/2500 кс/кВт/об-хвилину |
| Крутний момент | 700Нм/1200-1600 об-хвилину |
| Об’єм | 5.9 л |
| Діаметр циліндра | 107 мм |
| Хід поршня | 124 мм |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро V |
| Марка | DONGFENG DF6S900 OD |
| Тип | механічна, 6 – ступенева |
| Кількість передач | 6 вперед / 1 назад |
| Передаточне число головної передачі | 7.967, 4.589, 2.664, 1.579, 1, 0.875, задня 7.105 |
| Робоча | Двухконтурна пневматична з розділенням по переднім і заднім колесам, з АБС (WABCO), барабанні гальмівні механізми всіх коліс, одноциліндровий компресор з підігріваємим осушувачем |
| Допоміжна | Моторне гальмо-уповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Тип | Сухе, однодискове 395 мм, з гідравлічним приводом та пневмоуправлінням |
| Перша вісь | Тип Еліот, максимальне навантаження 4.5 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори |
| Ведуча вісь | Максимальне навантаження 9.0 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори, головна передача – гипоідна 4.56 |
| Генератор | 70 А |
| Батареї | 2 х 180 А/ч, напруга 24 В |
| Переднє/заднє колесо | Шини 9.00 R20, 255/70R22.5 |
| Марка | Aeolus |
| Диски | Стальні 7.5 х 22.5, чорного кольору |
| Тахограф, супутникова система GPS, електросклопідйомники, кондиціонер, радіо MP3/USB |
Лінійний бетононасос KML 90 виробництва KCP Heavy Industries Co., ltd на базі двовісних шасі китайського виробництва Dongfeng DFH 5120 характеризується високою мобільністю і маневровістю. Комплектується бетоноводом довжиною 100 м забезпечуючи подачу бетонної суміші на місце її укладання віддаленого від під’їзних шляхів.
Обсяг завантажувального відсіку 0,6 куб.м., продуктивність до 66 куб.м / год, розмір заповнювача до 40 мм. Ці характеристики роблять бетононасос KML 90 ефективним для великих та середніх будівельних компаній при будівництві монолітних наземних об’єктів, заливки фундаментів, бетонних тунелів до яких немає під’їзду для автобетонозмішувача. Бетононасос може обслуговувати кілька будівельних об’єктів.
Вантажні шасі під бетононасос, як і інша китайська спецтехніка Dongfeng за якістю і надійності не поступаються європейським аналогам, завдяки тому, що при виробництві вантажної техніки компанія Dongfeng Trucks використовує автозапчастини та технічні вузли всесвітньо відомих брендів. При цьому ціна китайської спецтехніки значно нижче. Це робить спецтехніку китайського виробництва Dongfeng популярною у всьому світі.
Вантажні шасі укомплектовані чотирициліндровим дизельним двигуном Cummins американського виробника, потужністю 178 к.с. Ці двигуни зарекомендували себе як надійні та економічні в споживанні палива. Повністю відповідають екологічним стандартам Євро-5.
Кабіна китайської вантажівки має сучасний ергономічний інтер’єр. Зручне розташування приладів та елементів управління і регульоване анатомічне сидіння водія дозволяють знизити втому і підвищити продуктивність роботи. Широке вітрове скло і комплект дзеркал забезпечують відмінний огляд і повний контроль ситуації як на дорозі, так і під час роботи бетононасоса.
Купити в Україні бетононасос KML 90 на базі китайських вантажних шасі Dongfeng краще у офіційного дилера. У нас працює цілодобова служба техпідтримки та виїзна бригада. Гарантійне і сервісне обслуговування китайської спецтехніки проводиться в спеціалізованих сервісних центрах.
Ми можемо запропонувати вигідні умови кредитування. У нас можна купити бетононасос в кредит або лізинг. Кредит на китайську спецтехніку надають провідні банки України. Більш детально про умови та програми кредитування або про технічні характеристики бетононасоса або іншої китайської спецтехніки Dongfeng ви можете дізнатися у наших менеджерів телефоном.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо