Модель: шасі DFH 1160 (Євро-5)
Колісна формула: 4х2
Допустима повна маса (GVW): 16 т
Двигун: Cummins 210.50, потужністю 210/155/2500 кс/кВт/об-хвилину
КПП: DONGFENG DF6S650 OD 6-ступенева
Міжосева відстань: 4500 мм
Колір кабіни: білий (або під замовлення)
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 4х2 |
| Повна дозволена маса | 16 000 кг |
| Споряджена маса | 5 150 кг |
| Максимальна швидкість | 105 км/час |
| Бак | 160 л |
| Довжина | 7790 мм |
| Ширина кабіни | 2460 мм |
| Висота кабіни (без порога) | 2840 мм |
| Колісна база | 4500 мм |
| Передній звис | 1430 мм |
| Задній звис | 1820 мм |
| Ширина рами | 860 мм |
| Висота рамного профілю | 250 мм |
| Ширина рамного профілю | 80 мм |
| Колір кабіни | білий (або на замовлення) |
Суцільнометалева, на механічній підвісці, з галогеновими фарами, два місця + спальна пола
| Тип | з гідропідсилювачем, «гвинт–шарикова гайка– рейка–сектор |
| Модель двигуна | Cummins, ISD 210 50 |
| Тип | шестициліндровий дизель з інтеркулером та турбонаддувом, система Common Rail |
| Потужність двигуна | 210/155/2500 кс/кВт/об–хв |
| Крутний момент | 700Нм/1200–1600 об–хв |
| Об’єм | 6.7 л |
| Діаметр циліндра | 102 мм |
| Хід поршня | 120 мм |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро V |
| Марка | DONGFENG DF6S900 OD |
| Тип | механічна, 6 – ступенева |
| Кількість передач | 6 вперед / 1 назад |
| Передаточний ряд | 7.967, 4.589, 2.664, 1.579, 1, 0.875, задня 7.105 |
| Робоча | Двухконтурна пневматична в розділенням по переднім і заднім колесам, з АБС (WABCO), барабанні гальмівні механізми всіх колес, одноциліндровий компресор з підігріваємим осушувачем |
| Допоміжна | Моторне гальмо-уповільнювач |
| Стоянова | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Тип | Сухе, однодискове 350 мм, з гідравлічним приводом та пневмоуправлінням |
| Перша вісь | Тип Еліот, максимальне навантаження 6 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори |
| Друга (ведуча) вісь | Максимальне навантаження 10.0 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори, головна передача – гипоідна 4.56 |
| Генератор | 70 А |
| Батареї | 2 х 180 А/ч, напруга 24 В |
| Переднє/заднє колесо | Шини 10.00R20 |
| Марка | Aeolus |
| Кондиціонер, аудіосистема MP3/USB, бортовий комп’ютер з OBD, електросклопідіймачи, центральний замок з 2 брелоками ДУ |
Двовісні шасі китайського виробництва Dongfeng DFH 1160 B повної дозволеною масою 16 тонн, використовуються з монтажем широкого спектра надбудов промислового призначення. Використовуються як для міських, так і міжміських перевезень. Залежно від використовуваної надбудови, вантажівка може використовуватися як:
Китайські двовісні шасі Dongfeng DFH 1 160 B укомплектовані потужним двигуном (210 к.с.) американської фірми Cummins, що відповідає європейським екологічним стандартам Євро-5.
У конструкції ходової частини китайські двовісні шасі Dongfeng укомплектовані мостами всесвітньо відомого виробника Dana. З системою блокування міжколісних і міжосьового диференціалів.
Надійність, Безпека та комфорт – це головні пріоритети в компанії Dongfeng Trucks. Кабіна китайської вантажівки DFH 1160 B має сучасний ергономічний інтер’єр. Зручне й легкодоступне розташування всіх елементів управління. Широкі зовнішні дзеркала і широке вітрове скло забезпечують відмінний огляд і постійний контроль над ситуацією як на дорозі, так і в процесі різних робіт. У базову комплектацію входять: цифровий тахограф; кондиціонер; радіо MP3 / USB.
Купити в Україні китайські двовісні шасі Dongfeng DFH 1160 B рекомендуємо у офіційного дилера компанії Dongfeng Trucks. Нашим клієнтам доступна цілодобова служба підтримки. При необхідності ремонт проводь виїзна бригада.
Ми також можемо запропонувати найвигідніші умови кредитування, завдяки нашій співпраці з провідними банками України. У нас ви можете купити китайську вантажівку в кредит або лізинг. Дізнайтеся у наших менеджерів всі подробиці купівлі або задайте додаткові питання про технічні характеристики.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо