Модель: сідельний тягач DFH 4180 С80.1 (Євро-5)
Колісна формула: 4х2
Допустима повна маса (GVW): 20 т
Двигун: Cummins, потужністю 508/374/1900 кс/кВт/об-хв
КПП: ZF 12TX2620 TD
Типи кабін: висока
Колір кабіни: білий (або під замовлення)
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 4х2 |
| Повна дозволена маса | 20 000 кг |
| Споряджена маса | 7800 – 8 440 кг (залежить від комплектації та кількості встановлених паливних баків) |
| Вага на передню вісь | 7 000 кг |
| Вага на задню вісь | 13 000 кг |
| Максимальна швидкість | 105 км/год |
| Бак | 640 л + 450л (на вибір замовника) |
| Довжина | 6360 мм |
| Ширина кабіни | 2500 мм |
| Висота кабіни | 3960 мм |
| Колісна база | 3800 мм |
| Колір кабіни | Білий (або на замовлення) |
Висока, серії KХ, cуцільнометалева, утеплена, з 2 спальними місцями, пневмосидіння водія
| Тип | з гідропідсилювачем, «гвинт-шарикова гайка-рейка-сектор» |
| Модель двигуна | Cummins |
| Тип | шестициліндровий дизель з турбонаддувом Common rail + SCR, холодний старт |
| Потужність двигуна | 508/374/1900 кс/кВт/об-хвилину |
| Крутний момент | 2460Нм/1000 – 1400 об-хвилину |
| Об’єм | 12,98 л |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро V |
| Марка | ZF 12TX2620 TD |
| Тип | автоматична, 12 – ступенева |
| Кількість передач | 12 вперед |
| Робоча | пневматичний двохконтурний привід з розділенням на передню и задню вісі, з EBS, AEBS |
| Допоміжна | гірські гальма retarder |
| Перша вісь | Залежна, на 2-х напівеліптичних ресорах |
| Друга вісь | Повна пневмопідвіска |
| Генератор | 70 А |
| Батареї | 2 х 165 А/ч, напруга 24 В |
| Розмір | 315/80R22.5 |
Електросклопідйомники, кондиціонер, радіо MP3/USB, електропідіймач кабіни, регульоване сидіння водія, галогенові фари, центральний замок
|
Китайський двовісний сідельний тягач DONGFENG DFH 4180 С80.1 з кабіною KХ призначений для транспортування бортових, ізотермічних напівпричепів, автоцистерн, будівельних та сільськогосподарських самосвальних кузовів, іншого технологічного обладнання.
Шестициліндровий дизельний двигун з турбонаддувом Cummins, яким укомплектований двовісний сідельний тягач, має потужність 508 к.с. забезпечує цьому китайському тягачу стабільну та тривалу роботу. Вантажівка характеризується високою маневровістю, чудовою ефективністю хоч на трасі при перевезенні вантажів на великі відстані, хоч на міських та сільських вулицях під час локальних перевезень.
Двовісний сідельний тягач DFH 4180 С80.1 має високу популярність у великих та малих транспортних компаніях, а також приватних водіїв підприємців, що надають послуги з транспортування вантажів. Завдяки особливостям зчіпного механізму тягач має можливість швидко та безпроблемно замінити кузов. Це робить сідельний тягач універсальною вантажною технікою, що підходить для будь-якої сфери діяльності, яка потребує транспортування вантажів.
Купити двовісний сідельний тягач китайського виробництва Dongfeng в Україні можна у офіційного дилера компанії. Ми надаємо гарантійне та сервісне обслуговування вантажівки в спеціалізованих центрах або виїзними бригадами. Для наших клієнтів доступна цілодобова служба підтримки. Також у нас ви можете купити китайський тягач в кредит або лізинг. Співпраця з провідними банками України дозволяє нам запропонувати найвигідніші умови кредитування.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо