Модель: Dongfeng DFА 1060 (Євро-5)
Колісная формула: 4х2
Допустима повна маса (GVW): 5,1т
Двигун: Nissan ZD30D13-5N (Евро-5), потужність 130/96/2800 кс/кВт/об-хв
КПП: мех. 5-ступенева
Кабіна: тримісна
Колір кабіны: білий (або під замовлення)
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 4х2 |
| Повна дозволена маса | 5 100 кг |
| Споряджена маса шасі | 2 570 кг |
| Максимальна швидкість | 110 км/час |
| Бак | 80 л |
| Опис | ізотермічний кузов |
| Габаритні розміри (±30мм) | 4250х2200х2350 |
| Внутрішні розміри (±30мм) | 4150х2100х2300 |
| Внутрішній об’єм | 20 куб.м. |
| Покриття | антикорозійний грунт платформи та фарбування рідким пластиком |
| Підлога | фанера автомобільна 24 мм с антислизьким покриттям або оцинкована сталь |
| Зовнішня обшивка | поліестер (оцинкована сталь с полімерним покриттям білого кольору |
| Внутрішня обшивка | оцинкована сталь з утеплювачем (ізотермічний фургон) |
| Задні двері | двостворчаті, відкриваються на 270◦, петлі – нержавіюча сталь по дві на сторону, запорні пристрої – нержавіюча сталь, двері сендвичпанель (ззовні – стеклопластик) |
| Колір кузова | білий або на вибір замовника |
| Додатково | алюмінієві відкидні веловідбійники, бокові активні Led фонарі, оцинкована висувна драбина, можливе встановлення гідроліфта |
| Довжина | 5995 мм |
| Ширина кабіни | 1980 мм |
| Висота кабіни (без порога) | 2330 мм |
| Колісна база | 3308 мм |
| Монтажна довжина платформи | 3530 мм |
| Передній звис | 1040 мм |
| Задній звис | 1612 мм |
| Ширина рами | 760 мм |
| Висота рамного профіля | 190 мм |
| Ширина рамного профіля | 55 мм |
| Колір кабіни | білий |
Суцільнометалева, зі спальним місцем, на механічній підвісці, з галогеновими фарами
| Тип | з гідропідсилювачем, «гвинт-шарикова гайкарейка-сектор» |
| Модель двигуна | Nissan ZD30D13-5N |
| Тип | чотирьохциліндровий дизель з інтеркулером та турбонаддувом, система Common Rail |
| Потужність двигуна | 130/96/2800 кс/кВт/об-хвилину |
| Крутний момент | 500Нм/1200-1900 об-хвилину |
| Об’єм | 2.95 л |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро V |
| Марка | WLY 5GT32 |
| Тип | механічна, 5 – ступенева |
| Кількість передач | 5 вперед / 1 назад |
| Передаточний ряд | 5.595, 2.848, 1.691, 1, 0.794, задня 5.347 |
| Робоча | Двухконтурна пневматична в розділенням по переднім і заднім колесам, з АБС (WABCO), барабанні гальмівні механізми всіх колес, одноциліндровий компресор з підігріваємим осушувачем |
| Допоміжна | Моторне гальмо-уповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Тип | Сухе, однодискове 275 мм, з гідравлічним приводом та пневмоуправлінням |
| Перша вісь | Тип Еліот, максимальне навантаження 1.8 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори |
| Ведуча вісь | Максимальне навантаження 3. 5 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори |
| Генератор | 70 А |
| Батарея | 100 А/ч, напруга 12 В |
| Передне/задне колесо | Шини 7.00 R16 – 12 PR |
Електросклопідйомники, кондиціонер, радіо MP3/USB, центральний замок з ДК
Автофургон на базі двовісних шасі Dongfeng DFA 1060 з ізотермічним кузовом призначений для перевезення несипучих вантажів, які потребують постійного дотримання температурного режиму. Холодильна установка в кузові дозволяє зберегти швидкопсувні продукти під час транспортування, будь -то перевезення по місту чи міжміське перевезення.
Китайський автофургон Dongfeng DFA 1060 характеризується високою маневреністю, надійністю та комфортом для водія, що робить його незамінним для руху по міських вулицях або тривалих поїздок по шосе.
Наша компанія – офіційний дилер вантажних автомобілей Dongfeng Trucks на території України.
Ми також можемо запропонувати найвигідніші умови кредитування. У нас ви купите китайську вантажну техніку в кредит або лізинг.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо