Модель: Автокрани на шасі Dongfeng DFA 1090 (Євро-5)
Колісна формула: 4х2
Допустима повна маса (GVW): 9 т
Двигун: Cummins, ISF 3, потужність 156/115/1200-1700 кс/кВт/об-хв
КПП: FAST Gear 6-ступінчаста
Вантажопідйомність кранової надбудови: 3 000 кг
Колір кабіни: білий (або під замовлення)
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 4х2 |
| Допустима загальна маса (GVW): | 9 000 кг |
| Споряджена маса | 3 565 кг |
| Максимальна швидкість | 110 км/г |
| Бак | 125 л |
| Монтажна довжина платформи | 4530 мм |
| Кількість гідравлічних висувних секцій | 2 |
| Вантажний момент (GVW): | 7,5 |
| Максимальна вантажопідйомність | 3 000 кг |
| Вантажопідйомність (при вильоті стріли): | 3 000 кг (2,5м), 2 080 кг (3,6м), 1 450 кг (5,2м). |
| Вантажопідйомність на максимальному вильоті | 1100 кг |
| Максимальний виліт стріли | 6,8 м |
| Максимальна висота підйому | 8 м |
| Макс. глибина опускання | 5 м |
| Управління | гідравлічне |
| Кут повороту колони | 390 |
| Транспортне положення опор | вгору |
| Спосіб висування опори | ручний |
| Маса без гідронасоса і робочої рідини | 1020 |
| Продуктивність насоса | 25 л/хв |
| Робочий тиск | 28,5 МПа |
| Довжина | 6995 мм |
| Колісна база | 3800 мм |
| Задній звис | 1620 мм |
| Ширина рамного профілю | 65 мм |
| Колір кабіни | білий (або під заказ) |
Суцільнометалева зі спальним місцем, на механічній підвісці, з галогеновими фарами
| Модель двигуна | Cummins, ISF3.8S5154 |
| Тип | чотирициліндровий дизель з інтеркулером і турбонаддувом, система Common Rail |
| Потужність двигуна | 156/115/2800 кс/кВт/об-минуту |
| Обертаючий момент | 500Нм/1200-1900 об-минуту |
| Об `єм | 3.76 л |
| Діаметр циліндра | 102 мм |
| Хід поршня | 115 мм |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро V |
| Марка | Fast Gear |
| Тип | механічна, 6 – ступінчаста |
| Кількість передач | 6 вперед / 1 назад |
| Передавальний ряд | 5.94, 3.58, 2.15, 1.36, 1, 0.77 |
| Робоча | Двоконтурна пневматична з поділом по переднім і заднім колесам, з АБС (WABCO), барабанні гальмівні механізми всіх коліс |
| Допоміжна | Моторне гальмо – сповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Тип | Сухе, однодискове 350 мм, з гідравлічним приводом і пневматичним управлінням |
| Перша вісь | Тип Елліот, максимальне навантаження 3.3 т, параболічні ресори й гідравлічні амортизатори |
| Друга (ведуча) вісь | Максимальне навантаження 6.0 т, параболічні ресори й гідравлічні амортизатори, головна передача – гипоидная 4.33 |
| Генератор | 70 А |
| Батареї | 2 х 180 А/г, напруга 24 В |
| Шини | 8.25 R16, діаметр 820 мм |
| Марка | Aeolus |
| Диски | Сталеві, чорного кольору, діаметр 400 мм |
| Електросклопідйомники, кондиціонер, радіо MP3/USB, діагностичний роз’єм OBD, центральний замок з ДК |
Краново-маніпуляторна установка PALFINGER INMAN IM 77, на базі DONGFENG DFA 1090 являє собою ефективне рішення для виконання вантажно-розвантажувальних та транспортувальних завдань. Ця установка поєднує в собі надійність вантажівки та потужні можливості крана, забезпечуючи високу мобільність та функціональність в умовах складного рельєфу та обмеженого простору. Автокрани китайського виробництва Dongfeng Trucks на базі двох вісних шасі користуються великою популярністю серед великих та малих будівельних компаній завдяки своїй надійності.
Вантажні шасі, на яких встановлюються автокрани мають високу маневровість і прохідність. Китайська спецтехніка Dongfeng характеризується високою якістю завдяки тісній співпраці компанії з провідними виробниками автозапчастин та технічного обладнання для вантажної спецтехніки. По надійності китайські автокрани Dongfeng не поступаються американської та європейської спецтехніки, при цьому ціна на китайський автокран значно нижче, завдяки масштабам виробництва.
При виготовленні та збірці китайської спецтехніки Dongfeng використовуються найпередовіші технології. Кожна одиниця продукції, що випускається компанією вантажної техніки проходить суворий контроль якості, який не дозволяє вийти в продаж техніки з заводським браком або вадою. Китайська спецтехніка адаптована під роботу в складних умовах.
Купити китайський автокран в Україні краще в офіційного дилера компанії Dongfeng Trucks. Нашим клієнтам доступна сервісна підтримка.
Наша компанія співпрацює з провідними банками України, що дозволяє нам запропонувати найвигідніші умови кредитування. У нас ви можете купити китайські автокрани в кредит або лізинг. Більш детально про умови кредитування ви можете прочитати на нашому сайті або дізнатися за телефоном у наших менеджерів.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо