Зворотний дзвінок

Кранові установки

Модель: Автокрани на шасі DFH (Євро-5)

Колісна формула: 4х2, 6х4, 8х4

Допустима повна маса (GVW): 18 – 44,8 т

Двигун: Cummins ISL 340.50, потужністю 340/245 к.с./кВт

КПП: FAST 12-ступенева

Вантажопідйомність кранової надбудови: 15-32 т

Колір кабіни: білий (або під замовлення)

Гарантія: 24 місяця без обмеження пробігу

Дізнатися ціну

* Вартість моделі залежить від комплектації

Автокрани китайського виробництва Dongfeng Trucks на базі двох-трьох-і чотиривісних шасі користуються великою популярністю серед великих та малих будівельних компаній завдяки своїй надійності й низькому коефіцієнту ламання. Модельний ряд китайських автокранів охоплювати автокрани для різних вантажно-розвантажувальних, будівельно-монтажних робіт. Від малогабаритних кранів-маніпуляторів, до потужних автокранів вантажністю до 40 тонн.

Вантажні шасі на яких встановлюються автокрани мають високу маневровість і прохідність. Укомплектовані двигуном Cummins ISL 340.50, потужністю 340 к.с. У поєднанні з відмінним оглядом, завдяки великим дзеркалам і широкому вітрового скла, китайська спецтехніка Dongfeng демонструє високу ефективність на будь-якому будівельному майданчику. Зручне, ергономічне розташування елементів управління на вигнутій приладової панелі дозволяє знизити втому і підвищити продуктивність роботи. Вантажні шасі під автокрани пройшли всеосяжні випробування та отримали сертифікат RDW – Федерального агентства дорожнього руху Нідерландів (починаючи з 1949 р).

Китайська спецтехніка Dongfeng характеризується високою якістю завдяки тісній співпраці компанії з провідними виробниками автозапчастин та технічного обладнання для вантажної спецтехніки. По надійності китайські автокрани Dongfeng не поступаються американської та європейської спецтехніки, при цьому ціна на китайський автокран значно нижче, завдяки масштабам виробництва.

При виготовленні та збірці китайської спецтехніки Dongfeng використовуються найпередовіші технології. Кожна одиниця продукції, що випускається компанією вантажної техніки проходить суворий контроль якості, який не дозволяє вийти в продаж техніки з заводським браком або вадою. Китайська спецтехніка адаптована під роботу в складних умовах.

Купити китайський автокран в Україні краще в офіційного дилера компанії Dongfeng Trucks. Ми надаємо гарантію на весь асортимент китайської вантажної спецтехніки, гарантійне та сервісне обслуговування спецтехніки в спеціалізованих сервісних центрах. Нашим клієнтам доступна цілодобова сервісна підтримка. При необхідності ремонт китайської спецтехніки проведе наша виїзна бригада. У процесі ремонту використовуються тільки оригінальні автозапчастини, рекомендовані до використання компанією виробником – Dongfeng Motor.

Наша компанія співпрацює з провідними банками України, що дозволяє нам запропонувати найвигідніші умови кредитування. У нас ви можете купити китайські автокрани в кредит або лізинг. Більш детально про умови кредитування ви можете прочитати на нашому сайті або дізнатися за телефоном у наших менеджерів.

Вас також можуть зацікавити

Залишилися питання?

Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.