Модель: Шасі DFH 3440A80 (Євро-5)
Колісна формула: 8х4
Допустима повна маса (GVW): 44,8 т
Двигун: Cummins ISL 380.50, потужністю 380/275 к.с./кВт
КПП: FAST 12-ступенева
Відстань між 2 та 3 осями: 3400 мм
Колір кабіни: білий (або під замовлення)
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 8х4 |
| Споряджена маса автомобіля | 11 500 кг |
| Повна маса автомобіля | 44 800 кг |
| Вантажопідйомність | 25 600 кг |
| Повна дозволена маса | 32 000 кг |
| Бак | 400 л |
| Передній звис | 1500 мм |
| Задній звис | 1000 мм |
| Система вентиляції кабіни | примусове включення |
| Кут заїзда/з’їзда | 30/30 |
| Кліренс | 280 мм |
| Максимальний підйом | 32% |
| Довжина | 9100 мм |
| Ширина | 2500 мм |
| Висота | 3140 мм |
| База | 1850 + 3400 + 1350 мм |
| Колія колес 1-й/2-й/3-й/4-й вісей | 2040/2040/1850 /1850 мм |
| Модель двигуна | Cummins, ISL 380 50 |
| Тип | чотирьохтактний дизель з турбонаддувом |
| Кількість та розташування ціліндрів | 6, рядне |
| Потужність двигуна | 380/250/2100 кс/кВт/об-хвилину |
| Крутний момент | 1482Нм/1400 об-хвилину |
| Об’єм | 8.9 л |
| Ступінь стискання | 16.6 |
| Середній розхід палива | 32 л/100 км |
| Система живлення | впорскування палива під тиском |
| Система охолодження | рідинна |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро V |
| Марка | FAST 12JS180T |
| Тип | механічна, 12 – ступенева |
| Кількість передач | 12 вперед / 2 назад |
| Передаточне число головної передачі | 5,92 |
| Колір кабіни | білий |
Суцільнометалева, утеплена, двомісна, зі спальним місцем, пневмосидіння водія
| Тип | з гідропідсилювачем, «гвинт-шарикова гайка-рейка-сектор» |
| Робоча | Двухконтурна пневматична в розділенням по переднім і заднім колесам, з АБС (WABCO), барабанні гальмівні механізми всіх коліс |
| Допоміжна | Моторне гальмо-уповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Марка | SACHS, F430 |
| Тип | Сухе, однодискове |
| Перша вісь | Залежна, на 2-х напівеліптичних ресорах, з гідравличними телескопічними амортизаторами, зі стабілізатором поперечної стійкості |
| Друга, третя осі | Залежна, балансирна на 2-х напівеліптичних ресорах |
| Розмірність | 12.00 R20, 315/80R22.5 |
Чотиривісні шасі китайського виробництва Dongfeng DFH 3440 завдяки особливостям конструкції рами та застосовуваним осям відрізняються високою надійністю і підвищеною вантажністю до 25.6 тонн. Добре пристосовані до особливостей вітчизняних дорожніх і кліматичних умов експлуатації. Мають високу прохідність і прекрасно показали себе в умовах бездоріжжя.
Призначені китайські чотиривісні шасі Dongfeng DFH 3440 для монтажу кранових і бетонозмішувальних установок, різного промислового і технологічного устаткування, бортових і самосвальних кузовів, ізотермічних фургонів, цистерн.
Компанія Dongfeng Trucks співпрацює з провідними виробниками автозапчастин та технічних блоків для вантажних авто. Завдяки цьому китайські вантажівки Dongfeng характеризуються високим рівнем надійності, при цьому ціна китайської вантажної техніки значно нижче, ніж у європейських аналогів. Це робить вантажівки Dongfeng популярними в усьому світі.

У конструкції ходової частини використовуються мости всесвітньо відомого виробника Dana, міжколісні і міжосьовий диференціали мають механізми блокування, підвіска має традиційну, просту в обслуговуванні, конструкцію – багатолистові ресори з стабілізаторами поперечної стійкості і гідравлічними амортизаторами.
Двигун Dongfeng Сummins потужністю 380 к.с. відповідає екологічним стандартам Євро-5, оснащений системою безпосереднього вприскування палива Common Rail, працює в парі з синхронізованою 12-ти ступінчастою коробкою передач Fast Gear і забезпечує плавність ходу і чіткість перемикання передач при будь-якому завантаженні.


Кабіна самоскида Dongfeng KC простора і має відмінну оглядовістю. Комплект дзеркал заднього виду і широке вітрове скло дозволяють водієві завжди контролювати ситуацію. Всі елементи інтер’єру виконані з урахуванням ергономіки, у всіх комплектаціях є такі опції комфорту, як магнітола з USB і кондиціонер.
Компанія Golex є офіційним дилером Dongfeng Trucks в Україні. У нас ви можете купити китайську вантажівку в кредит або лізинг на найвигідніших умовах.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо