Модель: Електромобіль SERES 3 (Glory E3)
Привід: передній
Кількість місц: 5
Електродвигун: TZ230XSIN107
Максимальна потужність: 120 kW
КПП: автоматична
Потужність акумулятора: 53,1 кВт/год
Колір: білий, червоний
Гарантія: 12 місяців або 100 000 км пробігу
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Привід | передній |
| Кількість місць | 5 |
| Колісна база | 2655 мм |
| Кліренс | 180 мм |
| Довжина | 4385 мм |
| Ширина | 1850 мм |
| Висота | 1650 мм |
| Колія колес передні/задні колеса | 1580/1582 мм |
| Електродвигун TZ230XSIN107 | синхронний двигун з постійними магнітами |
| Електронне управління | Huichuan KTZ35X42S160DFSK |
| Модель акумулятора | JK35115004 Ternary lithium |
| Тип | Електричний |
| Потужність акумулятора | 53.1 кВт/год. |
| Максимальний крутний момент | 300 N.m |
| Запас ходу | 405 км. |
| Час швидкої зарядки | 30 хв. (20%-80%) |
| Час звичайної зарядки | 8 год. (6,6 кВт) |
| Тип | Auto gear 1 |
| Передні гальма | дискові |
| Задні гальма | дискові |
| Передня вісь | незалежна підвіска MacPherson |
| Задня вісь | торсіонна балкова незалежна підвіска |
| Розмірність | 225/55R18 |
| Кондиціонер AC, радіо/МP3, багатофункціональний дисплей, камера заднього виду, безключовий доступ + кнопка запуску, іммобілайзер, протитуманні фари, світлодіодні денні ходові вогні, бокові дзеркала у колір кузова, центральний замок з дистанційним керуванням, система контролю тиску у шинах, ABS+EBD+ESP |
| Гарантія | 12 місяців або 100 000 км пробігу |
Електромобіль DONGFENG SERES 3 (Glory E3) є чудовою альтернативою для пересування містом з мінімальними витратами, преміальним комфортом та абсолютно екологічно чистим видом пересування. Автомобіль поєднує в собі ідеальний спортивний дизайн, ергономічність та практичність, а також безліч преміальних опцій.
Місткість акумуляторної батареї дозволяє автомобілю на одній підзарядці проїхати до 405 км і розігнати автомобіль до 160 км/год.
Два режими заряджання акумулятора можуть забезпечити заряджання батареї в режимі швидкісної зарядки – 30 хвилин та звичайної – 8 годин.Дана модель електромобіля DongFeng заслуговує на відмінну репутацію на вимогливому західноєвропейському ринку електрокарів.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо