Модель: автомобіль на шасі DFH 5120 (Євро-5)
Колісна формула: 4х2
Допустима повна маса (GVW): 12 т
Двигун: Cummins 180.50, потужністю 178/131/2500 кс/кВт/об-хвилину
КПП: DONGFENG DF6S650 OD 6-ступенева
Міжосева відстань: 3800 – 5600 мм
Колір кабіни: білий (або під замовлення)
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 4х2 |
| Споряджена маса шасі | 4 550 кг |
| Повна дозволена маса | 11 990 кг |
| Максимальна швидкість | 90 км/год |
| Бак | 200 л |
| Опис | Промтоварний або ізотермічний кузов |
| Габаритні розміри (±30мм) | 7250х2560х2630 |
| Внутрішні розміри (±30мм) | 7140х2450х2290 |
| Внутрішній об’єм | 40 куб.м. |
| Покриття | антикорозійний грунт платформи та фарбування рідким пластиком |
| Підлога | фанера автомобільна 24 мм з антислизьким покриттям або оцинкована сталь |
| Зовнішня обшивка | поліестер (оцинкована сталь с полімерним покриттям білого кольору) |
| Внутрішня обшивка | влагостійка ламінована фанера (промтоварний фургон) 6мм або оцинкована сталь з утеплювачем (ізотермічний фургон) |
| Задні двері | двостворчаті, відкриваються на 270◦, петлі – нержавіюча сталь по дві на сторону, запорні пристрої – нержавіюча сталь, двері сендвич-панель (ззовні – стеклопластик) |
| Колір кузова | на вибір замовника |
| Додатково | алюмінієві відкидні веловідбійники, бокові активні Led фонарі, оцинкована висувна драбина, можливе встановлення гідроліфта |
| Довжина | 8750 мм |
| Ширина кабіни | 2500 мм |
| Висота кабіни (без порога) | 2790 мм |
| Колісна база | 3800-5000 мм |
| Передній звис | 1430 мм |
| Задній звис | 2320 мм |
| Ширина рами | 860 мм |
| Висота рамного профіля | 250 мм |
| Ширина рамного профіля | 80 мм |
| Колір кабіни | білий |
Суцільнометалева, зі спальним місцем, на механічній підвісці, з галогеновими фарами
| Тип | з гідропідсилювачем, «гвинт-шарикова гайка-рейка-сектор» |
| Модель двигуна | Cummins, ISB 180 50 |
| Тип | шестициліндровий дизель з інтеркулером та турбонаддувом, система Common Rail |
| Потужність двигуна | 180/132/2500 кс/кВт/об-хвилину |
| Крутний момент | 700Нм/1200-1600 об-хвилину |
| Об’єм | 5.9 л |
| Діаметр циліндра | 102 мм |
| Хід поршня | 120 мм |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро V |
| Марка | DONGFENG DF6S900 OD |
| Тип | механічна, 6 – ступенева |
| Кількість передач | 6 вперед / 1 назад |
| Передаточний ряд | 7.967, 4.589, 2.664, 1.579, 1, 0.875, задня 7.105 |
| Робоча | Двухконтурна пневматична в розділенням по переднім і заднім колесам, з АБС (WABCO), барабанні гальмівні механізми всіх колес, одноциліндровий компресор з підігріваємим осушувачем |
| Допоміжна | Моторне гальмо-уповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Тип | Сухе, однодискове 395 мм, з гідравлічним приводом та пневмоуправлінням |
| Перша вісь | Тип Еліот, максимальне навантаження 4.5 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори |
| Ведуча вісь | Максимальне навантаження 9.0 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори, головна передача – гипоідна 4.56 |
| Генератор | 70 А |
| Батареї | 2 х 180 А/ч, напруга 24 В |
| Передне/задне колесо | Шини 9.00 R20, 255/70R22.5 |
| Марка | Aeolus |
| Диски | Стальні 7.5 х 22.5, чорного кольору |
| Електросклопідйомники, кондиціонер, радіо MP3/USB, центральний замок з двома брелоками |
Китайський автофургон Donfeng на базі двовісні шасі DFH 5120 призначений для локального або міжміського перевезення не сипучих вантажів, промислового призначення. Може бути укомплектований:
Внутрішній об’єм кузова становить 40 куб.м. Автофургон укомплектований чотирициліндровим дизельним двигуном виробництва Cummins, з інтеркулером і турбонаддувом, системою Common Rail. Потужність двигуна 178 к.с. Повністю відповідає екологічним вимогам Євро-5.
Китайський вантажний автофургон Donfeng DFH 5120 користується популярністю серед підприємств транспортної, торговельної, будівельної, сільськогосподарської та виробничої галузей. Адаптований під українські умови експлуатації. Завдяки високій якості, надійності та низькому коефіцієнту ламання китайський автофургон Donfeng DFH 5120 показав себе як ефективна вантажна техніка як для великих підприємств, так і для малого і середнього бізнесу.
Характеризується високою прохідністю і маневровістю. Автофургон Dongfeng ефективний для міських перевезень, перевезень на великі відстані або в умовах ґрунтових доріг і бездоріжжя. У процесі виробництва, кожен китайський автофургон Dongfeng проходить суворий контроль якості, який виключає появу в продажу вантажівки з заводським дефектом або браком. Китайська вантажна техніка виробництва Dongfeng Trucks користується популярністю у всьому світі. Завдяки тісній співпраці компанії з провідними автомобілебудівниками у світі, вантажна техніка Dongfeng не поступається європейським аналогам в надійності і якості. При цьому ціна на китайський автофургон значно нижче.
В Україні купити китайський автофургон Dongfeng з промтоварним або ізотермічним кузовом найкраще у офіційного дилера компанії Dongfeng Trucks. Наші клієнти отримують можливість сервісного обслуговування вантажної техніки в спеціалізованих сервісних центрах або виїзними бригадами на території замовника. Доступна цілодобова служба технічної підтримки.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо