Зворотний дзвінок

Каталог продукції

Партнери DONGFENG
у виробництві
автомобільної техніки

ПРО КОМПАНІЮ Dongfeng Trucks

Dongfeng Trucks – підрозділ корпорації Dongfeng Motor з випуску комерційної техніки (повна назва Dongfeng Commercial Vehicles Co Ltd. (DFCV). Це один з провідних брендів, що випускають вантажні автомобілі в Китаї, найбільшому ринку вантажівок у світі.

Цікаві факти:

  • Назва DONGFENG означає китайською «Східний вітер» і пишеться двома ієрогліфами: 东风 (де 东 – “Схід”, Dong, и 风 – “вітер”, Feng). Назва DONGFENG правильно вимовляється як «ДунФен».
  • В глобальному рейтингу Fortune Global 500 корпорація DONGFENG MOTOR займає 65 місце серед найбільших компаній світу за 2018 рік
  • DONGFENG MOTOR CORPORATION має спільні підприємства з VOLVO, NISSAN, CUMMINS, DANA, HONDA, KIA та PEUGEOT-CITROEN.

Компанія була заснована в 1969 році. Головний офіс знаходиться в м Шиян (провінція Хубей). Виробничі потужності компанії включають 15 заводів і філій, а також один з найбільших науково-дослідних центрів з власним полігоном. У компанії працює 29 000 осіб.

Компанія Dongfeng Trucks розробляє власні конструкції автомобілів та використовує ноу-хау завдяки співпраці з всесвітньо відомими компаніями-постачальниками автомобільних компонентів – Dana, FAST, ZF, Cummins.

Детальніше

Три причини придбати техніку DONGFENG

Якість

Використання технологій та досвіду кращих світових автовиробників та величезні обсяги виробництва зробили автомобілі DONGFENG відомими на світових ринках своєю надійністю та ефективністю

Гроші

Оптимізація витрат завдяки великим обсягам виробництва та гнучкі умови придбання роблять автомобілі DONGFENG одними з найдоступніших на вітчизняному ринку

Час

Наявність автомобілів на складі та організація бізнес-процесів дозволяють швидко запустити техніку в роботу, а висока якість DONGFENG зробить її експлуатацію тривалою.

Цілодобова сервісна підтримка

+38(050) 301 00 42

service@dongfeng-trucks.com.ua

Новини компанії

Залишилися питання?

Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.