Зворотний дзвінок

Про компанію

Dongfeng Trucks – підрозділ корпорації Dongfeng Motor з випуску комерційної техніки (повна назва Dongfeng Commercial Vehicles Co Ltd. (DFCV). Це один з провідних брендів, що випускають вантажні автомобілі в Китаї, найбільшому ринку вантажівок в світі.

Компанія була заснована в 1969 році. Головний офіс знаходиться в м Шиян (провінція Хубей). Виробничі потужності компанії включають 15 заводів і філій, а також один з найбільших науково-дослідних центрів з власним полігоном. У компанії працює 29 000 чоловік.

Модельний ряд Dongfeng Trucks

включає вантажівки великої та середньої вантажопідйомності, автобуси і спеціальну техніку. Комерційна техніка Dongfeng Trucks використовується для різних цілей по всьому світу, виконуючи завдання від міжнародних магістральних перевезень до регіональних і внутрішньоміських перевезень. Потужні силові агрегати, міцні шасі, високі робочі характеристики і надійність – ось відмінні риси вантажної техніки Dongfeng Trucks. Самоскиди і інша Великотоннажна техніка легко адаптується для виконання різних завдань і широко використовується на будівельних майданчиках нафтогазовидобувної промисловості, при виконанні геолого-розвідувальних і гірських робіт і в інших сферах будівництва, де потрібні великотоннажні перевезення по бездоріжжю. Автобусний модельний ряд включає 12 серій і більше 50 варіантів компонування довжиною від 5,5 м до 10,5 метрів, включаючи міські, міжміські та шкільні автобуси.

При випуску вантажівок і автобусів Dongfeng використовуються новітні технології, обладнання та економічні метод виробництва Потужності компанії дозволяють випускати до 200 000 важких і середньотоннажних вантажівок 28 000 автобусів, 120 000 двигунів і 60 000 коробок передач на рік, а також збирати мости, компоненти шасі, кабіни і т.д. Компанія Dongfeng Trucks розробляє власні конструкції автомобілів та використовує ноу-хау завдяки співпраці з всесвітньо відомими компаніями-постачальниками автомобільних компонентів – Dana, Axles, ZF, Cummins.

Сьогодні Dongfeng Trucks

являє собою найбільший глобальний комерційний альянс з випуску вантажних автомобілів, утворений в результаті створення спільного підприємства між Dongfeng Motor і шведською групою компаній Volvo. Спільне підприємство діє з січня 2015 року. Dongfeng Trucks піклується про якісне післяпродажне обслуговування і підтримки своїх клієнтів по всьому світу. В даний час компанія широко представлена ​​за межами Китаю, включаючи Східну Європу, Близький Схід, Південно-Східну Азію, Південну Африку та інші стратегічні ринки.

Dongfeng Trucks прагне надавати своїм клієнтам ретельно опрацьовані рішення в області глобальних перевезень. Вантажівки Dongfeng – потужні і надійні транспортні засоби з комфортними умовами для водіїв, що дозволяють знижувати витрати і вартість перевезень. Це ефективні інструменти для професійних транспортних підприємств і водіїв, що виконують перевезення в складних сучасних умовах.

Компанія прагне до того, щоб Dongfeng Trucks став брендом, якому довіряють і який визнаний у всьому світі. Вона вірна своїм ключовим цінностям: довірі з боку клієнтів, професіоналізму та використанню новітніх технологій у глобальному масштабі.

Залишилися питання?

Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.