
Модель: автокран Palfinger Sany на шасі Dongfeng DFH 3330 (Євро-5)
Колісна формула шасі: 6х4
Вантажопідйомність крана: 25 т
Двигун шасі: Cummins ISL 340.50, мощность 340/245 л.с./кВт
Довжина стріли: 10,2 – 32 м
Кількість секцій: 4
Максимальна висота підйому: 33 м
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Вантажопідйомність крана | 25 т |
| Стріла | U – образна |
| Кількість секцій | 4 |
| Довжина стріли | 10,2 – 32 м |
| Вантажний момент | 89,1 тм |
| Максимальна висота підйому | 33 м |
| Максимальний виліт | 28 м |
| Опорний контур | 5,45 х 6,2 м |
| Кут повертання | 360 град |
| Максимальна вага вантажу, з якою допускається телескопіювання стріли | 7,5 т |
| Максимальна глибина опускання 50% вантажу від номінальної вантажопідйомності | 13 м |
| Колісна формула | 6х4 |
| Споряджена маса шасі | 9 500 кг |
| Повна маса автомобіля | 35 800 кг |
| Вантажопідйомність | 26 300 кг |
| Бак | 400 л |
| Система вентиляції кабіни | примусове включення |
| Кут заїзда/з’їзда | 30/30 |
| Кліренс | 280 мм |
| Мінімальний радіус повертання | 8 м |
| Максимальний підйом | 32% |
| Довжина | 7650 мм |
| Ширина | 2500 мм |
| Висота | 3140 мм |
| База | 3800+1450 мм |
| Колія коліс 1-й/2-й/3-й вісей | 2045/1860/1860 мм |
| Модель двигуна | Cummins, ISL 340 50 |
| Тип | чотирьохтактний дизель з турбонаддувом |
| Кількість та розташування ціліндрів | 6, рядне |
| Потужність двигуна | 340/245/2100 кс/кВт/об-хв |
| Крутний момент | 1482Нм/1400 об-хв |
| Об’єм | 8.9 л |
| Ступінь стискання | 16.6 |
| Середній розхід палива | 32 л/100 км |
| Система живлення | впорскування палива під тиском |
| Система охолодження | рідинна |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро V |
| Марка | FAST 12JS180T |
| Тип | механічна, 12 – ступенева |
| Кількість передач | 12 вперед / 2 назад |
| Передаточнее число головної передачи | 5,92 |
| Колір кабіни | білий |
Суцільнометалева, утеплена, двохмісна, зі спальним місцем, пневмосидіння водія, кондиціонер, радіо MP3/USB
| Тип | з гідропідсилювачем, «гвинт-шарикова гайка-рейка-сектор» |
| Рабоча | Двухконтурна пневматична в розділенням по переднім і заднім колесам, з АБС (WABCO), барабанні гальмівні механізми всіх колес |
| Допоміжна | Моторне гальмо-уповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Марка | SACHS, F430 |
| Тип | Сухе, однодискове |
| Перша вісь | Залежна, на 2-х напівеліптичних ресорах, з гідравличними телескопічними амортизаторами, зі стабілізатором поперечної стійкості |
| Друга, третя вісі | Залежна, балансирна на 2-х напівеліптичних ресорах |
| Розмірність | 12.00 R20 |
Автокрани одного з найбільших світових виробників кранового та підйомного устаткування Palfinger Sany вантажопідйомністю 25-32 т на шасі DONGFENG призначені для виконання підйомно-транспортних робіт широкого спектру.
Завдяки своїй надійності, доступному сервісному обслуговуванню та одним з найнижчих експлуатаційних витрат у своєму класі, дані автомобілі забезпечують високу продуктивність та довготривалість експлуатації.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо