Зворотний дзвінок

Автобетонозмішувачі

Автобетонозмішувач 5 куб.м.

Автобетонозмішувачі об’ємом барабану 5 куб.м на двохосних шасі DONGFENG призначені для доставки бетонної суміші, приготування її в процесі транспортування або на місці призначення будівельними та транспортними компаніями. Привід змішувального барабану від двигуна шасі. Автомобілі мають просту та надійну конструкцію, забезпечують високу продуктивність та тривалу експлуатацію.

Детальніше

Автобетонозмішувач 8-9 куб.м.

Автобетонозмішувачі об’ємом барабану 8-9 куб.м на трьохосних шасі DONGFENG призначені для доставки бетонної суміші, приготування її в процесі транспортування або на місці призначення будівельними та транспортними компаніями. Привід змішувального барабану від двигуна шасі. Завдяки своїй надійності, доступному сервісному обслуговуванню та одним з найнижчих експлуатаційних витрат у своєму класі, дані автомобілі забезпечують високу продуктивність та довготривалість експлуатації.

Детальніше

Автобетонозмішувач 10-12 куб.м

Автобетонозмішувачі об’ємом барабану 10-12 куб.м на чотирьохосних шасі DONGFENG призначені для доставки бетонної суміші, приготування її в процесі транспортування або на місці призначення будівельними та транспортними компаніями. Привід змішувального барабану від двигуна шасі. Завдяки своїй надійності, доступному сервісному обслуговуванню та одним з найнижчих експлуатаційних витрат у своєму класі, дані автомобілі забезпечують високу продуктивність та довготривалість експлуатації.

Детальніше

Автобетонозмішувач CNG 6×4

Автобетонозмішувачі, що працюють на стисненому природному газі (CNG), об’ємом барабану 8-10 куб.м на трьохосних шасі DONGFENG призначені для доставки бетонної суміші, приготування її в процесі транспортування або на місці призначення будівельними та транспортними компаніями. Привід змішувального барабану від двигуна шасі. Завдяки найнижчим експлуатаційним витратам, забезпечують високу продуктивність та найкращі економічні показники перевезень.

Детальніше

Автобетонозмішувач CNG 8×4

Автобетонозмішувачі, що працюють на стисненому природному газі (CNG), об’ємом барабану 10-12 куб.м на чотирьохосних шасі DONGFENG призначені для доставки бетонної суміші, приготування її в процесі транспортування або на місці призначення будівельними та транспортними компаніями. Привід змішувального барабану від двигуна шасі. Завдяки найнижчим експлуатаційним витратам, забезпечують високу продуктивність та найкращі економічні показники перевезень.

Детальніше

Бетононасос на шасі DFH 5120

Лінійний бетононасос моделі KML 90 виробництва КСР Heavy Industries Co., LTD на базі двохосного шасі DONGFENG призначений для подання бетонної суміші на будівельний майданчик, забезпечує високу мобільність та можливість обслуговування декількох будівельних об’єктів. Комплектується бетоноводом довжиною 100 м.

Детальніше

Залишилися питання?

Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.