Модель: самоскид-зерновоз на шасі DFH 5120B80 (Євро-5)
Колісна формула: 4х2
Розвантаження самоскида: трьохстороннє
Об’єм кузова: 11,55 м³
Допустима повна маса (GVW): 12 т
Двигун: Cummins ISD 180.50, потужність 180/132 к.с./кВт
КПП: DF 6JS 6-ступенева
Колір кабіни: білий (або під замовлення)
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 4х2 |
| Повна дозволена маса | 11 990 кг |
| Споряджена маса | 5 950 кг |
| Вантажопідйомність | 6 040 кг |
| Максимальна швидкість | 109 км/г |
| Бак | 160 л |
| Довжина | 7050 мм |
| Ширина кабіни | 2460 мм |
| Висота кабіни (без порога) | 2840 мм |
| Колісна база | 3800 мм |
| Передній звис | 1430 мм |
| Задній звис | 1820 мм |
| Ширина рами | 850 мм |
| Висота рамного профілю | 250 мм |
| Ширина рамного профілю | 80 мм |
| Внутрішня довжина | 4260 мм |
| Внутрішня ширина | 2260 мм |
| Внутрішня висота | 1200 мм |
| Об’єм кузова (макс) | 11,55 куб.м |
| Розвантаження | трьохстороннє |
| Колір кабіни | білий |
Суцільнометалева, три сидіння + спальне місце, на механічній підвісці, з галогеновими фарами
| Тип | з гідропідсилювачем, «гвинт-шарикова гайка- рейка-сектор» |
| Модель двигуна | Cummins, ISD 180 50 |
| Тип | чотирьохциліндровий дизель з інтеркулером та турбонаддувом, система Common Rail |
| Потужність двигуна | 180/132/2700 кс/кВт/об-хв. |
| Крутний момент | 700Нм/1100-1600 об-хв. |
| Об’єм | 4.5 л |
| Діаметр циліндра | 102 мм |
| Хід поршня | 120 мм |
| Відповідність екологічним стандартам | Євро V |
| Марка | DONGFENG DF6S650 OD |
| Тип | механічна, 6 – ступенева |
| Кількість передач | 6 вперед / 1 назад |
| Передаточний ряд | 7.967, 4.589, 2.664, 1.579, 1, 0.875, задня 7.105 |
| Робоча | Двухконтурна пневматична в розділенням по переднім і заднім колесам, з АБС (WABCO), барабанні гальмівні механізми всіх колес, одноциліндровий компресор з підігріваємим осушувачем |
| Допоміжна | Моторне гальмо-уповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Тип | Сухе, однодискове 395 мм, з гідравлічним приводом та пневмоуправлінням |
| Перша вісь | Тип Еліот, максимальне навантаження 4.32 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори |
| Ведуча вісь | Максимальне навантаження 7.68 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори, головна передача – гипоідна 5.286 |
| Генератор | 70 А |
| Батареї | 2 х 140 А/ч, напруга 24 В |
| Передне/задне колесо | Шини 9.00R20 |
| Марка | Aeolus |
| Диски | Стальні, чорного кольору |
| Коробка відбору потужності, кондиціонер, аудіосистема MP3/USB, електросклопідйомники, центр. замок з ДК, бортовий комп’ютер з OBD |
Двохосні самоскиди-зерновози DONGFENG призначені для перевезення широкого спектру сільськогосподарських вантажів. Мають задне та правостороннє розвантаження, відкидні верхні та нижні борти, тент. Ці самоскиди легко адаптуються під виконання різноманітних завдань, економні у використанні та мають просту та надійну конструкцію.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо