Модель: самоскид DFH 3330A80 (Євро-5) з кузовом типу Half Pipe (напівкруглий)
Колісна формула: 6х4
Розвантаження самоскида: назад
Об’єм кузова: 18 м³
Допустима повна маса (GVW): 35,8 т
Двигун: Cummins ISL 340.50, потужністю 340/245 к.с./кВт
КПП: FAST 12-ступенева
Колір кабіни: білий (або під замовлення)
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 6х4 |
| Споряджена маса автомобіля | 15 000 кг |
| Повна маса автомобіля | 35 800 кг |
| Вантажопідйомність | 20 800 кг |
| Направлення розвантаження | назад |
| Бак | 400 л |
| Кут підйому платформи | 50 град |
| Система вентиляції кабіни | примусове включення |
| Кут заїзду/з’їзду | 30/30 |
| Кліренс | 340 мм |
| Мінімальний радіус повертання | 8 м |
| Довжина | 8450 мм |
| Ширина | 2500 мм |
| Висота | 3550 мм |
| База | 3800+1450 мм |
| Колія колес 1-й/2-й/3-й вісей | 2045/1860/1860 мм |
| Об’єм платформи | 18 м3 |
| Довжина | 5200 мм |
| Ширина | 2350 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Товщина листів днища | 8 мм |
| Товщина листів бортів | 6 мм |
| Колір кабіни | білий |
| Колір кузова | жовтий (або на вибір замовника) |
Кабіна цільнометалева, утеплена, двохммісна, зі спальним місцем, пневмосидіння водія, кондиціонер, радіо MP3/USB
| Тип | з гідропідсилювачем, «гвинт-шарикова гайкарейка-сектор» |
| Модель двигуна | Cummins, ISL 340 50 |
| Тип | чотирьохтактний дизель з турбонаддувом |
| Кількість та розташування ціліндрів | 6, рядне |
| Потужність двигуна | 340/245/2100 кс/кВт/об-хв. |
| Крутний момент | 1482Нм/1400 об-хв. |
| Об’єм | 8.9 л |
| Ступінь стискання | 16.6 |
| Середній розхід палива | 32 л/100 км |
| Система живлення | впрыск топлива под давлением |
| Система охолодження | жидкостная |
| Відповідність екологічним стандартам | Євро V |
| Марка | FAST 12JS180T |
| Тип | механічна, 12 – ступенева |
| Кількість передач | 12 вперед / 2 назад |
| Передаточне число головної передачі | 5,92 |
| Робоча | Двухконтурна пневматична в розділенням по переднім і заднім колесам, з АБС (WABCO), барабанні гальмівні механізми всіх колес |
| Допоміжна | Моторне гальмо-уповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Марка | SACHS, F430 |
| Тип | Сухе, однодискове |
| Перша вісь | Залежна, на 2-х напівеліптичних ресорах, з гідравличними телескопічними амортизаторами, зі стабілізатором поперечної стійкості |
| Друга, третя вісі | Залежна, балансирна на 2-х напівеліптичних ресорах |
| Розмірність | 12.00 R20 |
Тривісний самоскид з напівкруглим типу Half Pipe є одним з найпопулярніших представників модельного ряду DONGFENG. Широко застосовуються для перевезення сипучих вантажів в будівництві, в комунальному господарстві, а також в гірничодобувній промисловості.
Завдяки своїй надійності, доступному сервісного обслуговування та одним з найменших експлуатаційних витрат у своєму класі, тривісний самоскид DFH 3330 A80 забезпечує високу продуктивність і довготривалу експлуатацію.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо