Зворотний дзвінок

Електромобілі

Електромобіль  Dongfeng Seres 3 (Glory E3)
  • Електродвигун:TZ230XSIN107
  • КПП:автоматична
  • Привід: :передній
  • Потужність акумулятора:53,1 кВт/год
  • Максимальна потужність:120 kW
  • Гарантія:12 місяців без обмеження пробігу

Детальніше

Електромобіль — це автомобіль, що приводиться в рух одним або декількома електродвигунами що мають живлення від акумуляторів. З огляду на енергетичну кризу у світі, електромобілі набирають все більшу популярність не лише серед населення, а й на державному рівні. Ще у 2018 ріці більшість розвинутих країн поставили за мету повністю перейти на електромобілі.

Переваги електромобіля:

  • Економічність. У порівнянні з автівками з двигунами внутрішнього згорання, електромобілі економніші не лише у питанні вартості палива. Значно менше коштує експлуатація та технічне обслуговування. Електромобіль не потребує постійну заміну мастила, паливних фільтрів тощо.
  • Екологічність. Електромобіль не забруднює довкілля шкідливими викидами.
  • Простота конструкції та управління, простота експлуатації. Заряджати електромобіль можливо від звичайної електричної мережі.

Зазвичай електромобілі мають високий запас ходу і з огляду того, в Україні все більше і більше з’являються спеціалізовані зарядні пристрої на автозаправках – задля пересування містом або рухом між містами електромобіль не викликає жодних незручностей та демонструє лише переваги перед автівками з двигунами в.з.

Переваги китайських електромобілів Dongfeng.

Китай – країна з розвинутою економікою. У сфері автобудування займає провідній позиції у світі. І один з найбільших виробників китайських електромобілів є компанія Dongfeng.
Завдяки тісній співпраці з провідними автобудівельними компаніями в Європі та США автівки Donfeng споряджені найкращими комплектуючими.

Китайські електромобілі Donfeng характеризуються високим рівнем витривалості. Мають потужні двигуни та якісні акумулятори. Високий запас ходу. Технічно продумані ергономічні салони.

А завдяки великому об’єму виробництва, китайські електромобілі Dongfeng мають значно нижче вартість у порівнянні з електромобілями інших виробників.

Залишилися питання?

Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.