Модель: автобетонозмішувач на шасі DFH 5160A80 (Євро-5)
Колісна формула: 4х2
Допустима повна маса (GVW): 18 т
Двигун: Cummins ISВ 210.50, потужністю 210/155 к.с./кВт
КПП: DF 8JS85E 8-ступенева
Об’єм барабана: 5 м³
Колір кабіни: білий (або під замовлення)
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 4х2 |
| Споряджена маса шасі | 6 800 кг |
| Вага надбудови | 2 900 |
| Повна дозволена маса | 18 000 кг |
| Максимальна швидкість | 90 км/г |
| Бак | 280 л |
| Номінальна місткість | 5 куб.м |
| Привід | від двигуна шасі |
| Геометричний об’єм | 9,440 куб.м |
| Місткість води | 5,568 куб.м |
| Швидкість барабану | 0-14 об/хв |
| Резервуар для води | 650 л |
| Лічильник води | 0-500 (з нульовою індикацією) |
| Довжина | 7943 мм |
| Ширина кабіни | 2500 мм |
| Висота | 3620 мм |
| Колісна база | 3800 мм |
| Передній звис | 1430 мм |
| Задній звис | 1620 мм |
| Ширина рами | 860 мм |
| Висота рамного профіля | 250 мм |
| Ширина рамного профіля | 80 мм |
| Колір кабіни | білий |
Суцільнометалева, зі спальним місцем, на механічній підвісці, з галогеновими фарами
| Тип | з гідропідсилювачем, «гвинт-шарикова гайка-рейка-сектор» |
| Модель двигуна | Cummins, ISB 210.50 |
| Тип | шестициліндровий дизель з інтеркулером та турбонаддувом, система Common Rail |
| Потужність двигуна | 210/155/2500 кс/кВт/об-хвилину |
| Крутний момент | 750Нм/1300-1700 об-хвилину |
| Об’єм | 5.9 л |
| Діаметр циліндра | 120 мм |
| Хід поршня | 102 мм |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро V |
| Марка | DONGFENG 8JS85E |
| Тип | механічна, 8 – ступенева |
| Кількість передач | 8 вперед / 1 назад |
| Передаточний ряд | 10.38,6.4,4.3,3.43,2.41,1.49,1.00,0.80,10.54R1,2.45R2 |
| Робоча | Двухконтурна пневматична в розділенням по переднім і заднім колесам, з АБС (WABCO), барабанні гальмівні механізми всіх колес, одноциліндровий компресор з підігріваємим осушувачем |
| Допоміжна | Моторне гальмо-уповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Тип | Сухе, однодискове 395 мм, з гідравлічним приводом та пневмоуправлінням |
| Перша вісь | Тип Еліот, максимальне навантаження 4.5 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори |
| Ведуча вісь | Максимальне навантаження 9.0 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори, головна передача – гипоідна 4.56 |
| Генератор | 70 А |
| Батареї | 2 х 180 А/ч, напруга 24 В |
| Передне/задне колесо | Шини 11.00 R20, 255/70R22.5 |
| Марка | Aeolus |
| Диски | Стальні 7.5 х 22.5, чорного кольору |
| Тахограф, супутникова система GPS, електросклопідйомники, кондиціонер, радіо MP3/USB |
Китайський автобетонозмішувач 5 куб.м на двовісних шасі Dongfeng DFH 5160A80 (4х2) призначений для доставлення будівельними та транспортними компаніями готової бетонної суміші від виробника до покупця. А також приготування бетону в дорозі до місця вивантаження або за місцем призначення безпосередньо на будівельному майданчику. Автоміксер для бетону обладнаний резервуаром для води, об’ємом 650 л – достатнім для приготування бетону.
Міксер автобетонозмішувача обертається за рахунок приводу від двигуна шасі – Cummins 210 к.с. Це забезпечує зниження рівня шуму і загальної ваги автомобіля. Потужності двигуна повністю вистачає для забезпечення стабільної роботи автоміксера, зі швидкістю обертання барабана до 14 об / хв. Китайський бетоновоз Dongfeng має просту та надійну конструкцію, що забезпечує високу продуктивність і тривалу експлуатацію. Мішалка 5 куб.м. ефективна для доставлення малої кількості бетону безпосередньо до місця заливки, без використання додаткової техніки – бетононасоса. Бетоновоз має високу маневровість та зручний для доставлення бетону до об’єктів, розташованих на вузьких сільських вулицях або в котеджних селищах. Висока прохідність бетоновоза дозволяє впоратися з ґрунтовими дорогами незалежно від погодних умов.
Автобетонозмішувач (5 куб.м) Dongfeng DFH 5160A80 обладнаний комфортабельною кабіною з ергономічним інтер’єром і зручним розташуванням всіх елементів управління. Прекрасний огляд, завдяки широкому вітровому склу й бічних дзеркалах дозволяє водієві завжди повністю контролювати рух і роботу автобетонозмішувача. Регульоване анатомічне сидіння водія знижує втому і підвищує продуктивність. Китайський бетоновоз укомплектований супутниковою системою GPS, кондиціонером, цифровим тахографом.
Купити автобетонозмішувач 5 куб.м Dongfeng DFH 5160A80 в Україні можна у офіційних дилерів компанії. Вам буде доступна цілодобова підтримка телефоном. Обслуговування та ремонт автобетонозмішувача проводитися в спеціалізованих сервісних центрах або, за необхідністю, виїзними бригадами. Компанія Golex співпрацює з провідними банками України й тому ми можемо запропонувати вам найвигідніші умови кредитування при покупці китайської спецтехніки. Дізнайтеся у наших менеджерів подробиці, як купити новий китайський автобетонозмішувач 5 куб.м в кредит або лізинг.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо