Модель: автобетонозмішувач на шасі DFH 3440A80 (Євро-5)
Колісна формула: 8х4
Допустима повна маса (GVW): 44,8 т
Двигун: Cummins, ISL 380.50 потужністю 380/275 кс/кВт
КПП: FAST 12JS180T 12-ступенева
Об’єм барабана: 10 (12) м³
Колір кабіни: білий (або під замовлення)
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 8х4 |
| Споряджена маса шасі | 11 500 кг |
| Вага надбудови | 4 400 кг |
| Повна маса автомобіля | 44 000 кг |
| Повна дозволена маса | 32 000 кг |
| Максимальна швидкість | 90 км/г |
| Бак | 400 л |
| Система вентиляції кабіни | примусове включення |
| Кут заїзда/з’їзда | 30/30 |
| Кліренс | 280 мм |
| Максимальний підйом | 32% |
| Номінальна місткість | 10 (12) куб.м |
| Привід | від двигуна шасі |
| Геометричний об’єм | 17,448 куб.м |
| Місткість води | 11,241 куб.м |
| Швидкість барабану | 0-14 об/хв |
| Резервуар для води | 650 л |
| Лічильник води | 0-500 (з нульовою індикацією) |
| Довжина | 10250 мм |
| Ширина | 2500 мм |
| Висота | 3990 мм |
| База | 1850 + 3400 + 1350 мм |
| Колія колес 1-й/2-й/3-й/4-й вісей | 2040/2040/1850 /1850 мм |
| Колір кабіни | білий |
Суцільнометалева, утеплена, двохмісна, зі спальним місцем, пневмосидіння водія
| Тип | з гідропідсилювачем, «гвинт-шарикова гайка-рейка-сектор» |
| Модель двигуна | Cummins, ISL 380 50 |
| Тип | чотирьохтактний дизель з турбонаддувом |
| Кількість та розташування ціліндрів | 6, рядне |
| Потужність двигуна | 380/275/2100 кс/кВт/об-хвилину |
| Крутний момент | 1682Нм/1400 об-хвилину |
| Об’єм | 8.9 л |
| Ступінь стискання | 16.6 |
| Середній розхід палива | 32 л/100 км |
| Система живлення | впорскування палива під тиском |
| Система охолодження | рідинна |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро V |
| Марка | FAST 12JS180T |
| Тип | механічна, 12 – ступенева |
| Кількість передач | 12 вперед / 2 назад |
| Передаточнее число головної передачі | 5,92 |
| Робоча | Двухконтурна пневматична в розділенням по переднім і заднім колесам, з АБС (WABCO), барабанні гальмівні механізми всіх колес |
| Допоміжна | Моторне гальмо-уповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Марка | SACHS, F430 |
| Тип | Сухе, однодискове |
| Перша вісь | Залежна, на 2-х напівеліптичних ресорах, з гідравличними телескопічними амортизаторами, зі стабілізатором поперечної стійкості |
| Друга, третя осі | Залежна, балансирна на 2-х напівеліптичних ресорах |
| Розмірність | 12.00 R20, 315/80R22.5 |
Автобетонозмішувач 12 куб.м на чотиривісних шасі Dongfeng DFH 3440A80 призначений для доставлення бетонної суміші будівельними та транспортними компаніями від заводу до будівельного майданчика. Китайський автоміксер DFH 3440A80 можна використовувати також для приготування бетону в шляху до місця призначення або безпосередньо на місці заливки.
Привід змішувального барабана китайського автобетонозмішувача здійснюється від двигуна шасі. Така конструкція дозволяє поліпшити економічні та екологічні показники, оскільки знижується витрата палива та шкідливі викиди. Також такий привід зменшує загальну вагу спецтехніки та знижує рівень шуму. Потужності двигуна 380 к.с. більше, ніж достатньо, для забезпечення стабільної роботи і змішувального барабана і самого автобетонозмішувача.

У конструкції ходової частини використовуються мости всесвітньо відомого виробника Dana, міжколісні й міжосьові диференціали мають механізми блокування, підвіска має традиційну, просту в обслуговуванні, конструкцію – багатолистові ресори зі стабілізаторами поперечної стійкості та гідравлічними амортизаторами.
Двигун Dongfeng Сummins потужністю 380 к.с. відповідає екологічним стандартам Євро-5, оснащений системою безпосереднього вприскування палива Common Rail, працює в парі з синхронізованою 12-ти східчастою коробкою передач і забезпечує плавність ходу і чіткість перемикання передач при будь-якому завантаженні.


Кабіна самоскида Dongfeng KC простора і має відмінну оглядовістю. Комплект дзеркал заднього виду і широке вітрове скло дозволяють водієві завжди контролювати ситуацію. Всі елементи інтер’єру виконані з урахуванням ергономіки, у всіх комплектаціях є такі опції комфорту, як магнітола з USB і кондиціонер.
Завдяки своїй надійності, доступному сервісному обслуговуванню та одним з найнижчих експлуатаційних витрат у своєму класі, цей автомобіль забезпечує високу продуктивність та довготривалість експлуатації.
В Україні купити китайський автобетонозмішувач Dongfeng краще у офіційного дилера компанії. Нашим клієнтам доступна цілодобова сервісна підтримка. Ремонт вантажівок відбувається в спеціалізованих сервісних центрах або, за необхідністю, виїзними бригадами. Завдяки своїй надійності, доступному сервісному обслуговуванню та одним з найнижчих експлуатаційних витрат у своєму класі, дані автомобілі забезпечують високу продуктивність та довготривалість експлуатації.
Ми також готові надати вам вигідні умови кредитування, завдяки нашій співпраці з провідними банками України. У нас ви можете купити китайський автобетонозмішувач 12 куб.м. в кредит або лізинг на найвигідніших умовах.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо