Модель: автофургон на шасі DFA 1090 (Євро-5)
Колісна формула: 4х2
Допустима повна маса (GVW): 9 т
Двигун: Cummins, ISF 3.8S 5154, потужність 156/115/2800 кс/кВт/об-хвилину
КПП: FAST GEAR 6-ступінчаста
Колір кабіни: білий
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 4х2 |
| Споряджена маса шасі | 3 565 кг |
| Повна дозволена маса | 9 000 кг |
| Максимальна швидкість | 110 км/год |
| Бак | 125 л |
| Опис | Ізотермічний кузов |
| Габаритні розміри (±30мм) | 4710х2510х2730 |
| Внутрішні розміри (±30мм) | 4600х2400х2400 |
| Внутрішній об’єм | 26,5 куб.м. |
| Покриття | антикорозійний грунт платформи та фарбування рідким пластиком |
| Підлога | фанера автомобільна 24 мм с антислизьким покриттям або оцинкована сталь |
| Зовнішня обшивка | поліестер (оцинкована сталь с полімерним покриттям білого кольору |
| Внутрішня обшивка | оцинкована сталь з утеплювачем (ізотермічний фургон) |
| Задні двері | двостворчаті, відкриваються на 270◦, петлі – нержавіюча сталь по дві на сторону, запорні пристрої – нержавіюча сталь, двері сендвич-панель (ззовні – стеклопластик) |
| Колір кузова | на вибір замовника |
| Додатково | алюмінієві відкидні веловідбійники, бокові активні Led фонарі, оцинкована висувна драбина, можливе встановлення гідроліфта |
| Довжина | 6995 мм |
| Колісна база | 3800 мм |
| Монтажна довжина платформи | 4530 мм |
| Задній звис | 1620 мм |
| Ширина рамного профіля | 65 мм |
| Колір кабіни | білий |
Суцільнометалева, зі спальним місцем, на механічній підвісці, з галогеновими фарами
| Тип | з гідропідсилювачем, «гвинт-шарикова гайка- рейка-сектор» |
| Модель двигуна | Cummins, ISF 3.8S 5154 |
| Тип | чотирьохциліндровий дизель з інтеркулером та турбонаддувом, система Common Rail |
| Потужність двигуна | 156/115/2800 кс/кВт/об-хвилину |
| Крутний момент | 500Нм/1200-1900 об-хвилину |
| Об’єм | 3.76 л |
| Відповідність екологічним стандартам | Євро V |
| Марка | FAST GEAR |
| Тип | механічна, 6 – ступенева |
| Кількість передач | 6 вперед / 1 назад |
| Передаточний ряд | 5.94, 3.58, 2.15, 1.36, 1, 0.77, задня 5.86 |
| Робоча | Двухконтурна пневматична в розділенням по переднім і заднім колесам, з АБС (WABCO), барабанні гальмівні механізми всіх колес, одноциліндровий компресор з підігріваємим осушувачем |
| Допоміжна | Моторне гальмо-уповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Тип | Сухе, однодискове 350 мм, з гідравлічним приводом та пневмоуправлінням |
| Перша вісь | Тип Еліот, максимальне навантаження 3.15 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори |
| Ведуча вісь | Максимальне навантаження 5.85 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори, головна передача – гипоідна 4.56 |
| Генератор | 70 А |
| Батареї | 2 х 180 А/ч, напруга 24 В |
| Передне/задне колесо | Шины 8.25 R16, діаметр 820 мм |
| Марка | Aeolus |
| Диски | Стальні, чорного кольору, діаметр 400 мм |
| Електросклопідйомники, кондиціонер, радіо MP3/USB, бортовий комп’ютер з OBD, центральний замок з ДК |
Автофургон китайського виробництва Dongfeng на базі двовісних шасі DFA 1090 призначений для перевезення несипучих вантажів промислового призначення. Він ефективний як для локальних перевезень, так і для міжміських. Автофургон оснащений ізотермічним кузовом з внутрішньою обшивкою з оцинкованої сталі з утеплювачем (сендвіч-панелі товщиною 70 мм), а підлога – з бакелітової фанери або заливкою, закладні під ХОУ.
Внутрішній об’єм кузова становить 26,5 куб.м. Габаритні розміри – 4710х2510х2730 мм. Автофургон оснащений чотирициліндровим дизельним двигуном виробництва Cummins з інтеркулером і турбонаддувом, системою Common Rail, потужністю 156 к.с., що повністю відповідає екологічним вимогам Євро-5.
Китайський вантажний автофургон Dongfeng DFA 1090 популярний серед великих і малих транспортних підприємств та перевізників. Він ефективний для торгової, будівельної, сільськогосподарської та виробничої галузей. Автофургон відзначається високою якістю, надійністю та низьким рівнем поломок, зарекомендувавши себе як ефективна вантажна техніка для малого і середнього бізнесу.
Автофургон Dongfeng ефективний на міських і сільських дорогах завдяки високій прохідності та маневреності. Зручна кабіна робить автофургон Dongfeng DFA 1090 також ефективним для міжміських перевезень. У процесі виробництва кожен китайський автофургон Dongfeng проходить суворий контроль якості, що виключає можливість появи в продажу вантажівки з заводським дефектом або браком.
Придбати автофургон Dongfeng DFA 1090 з промтоварним або ізотермічним кузовом у офіційного дилера Dongfeng Trucks в Україні ви можете прямо зараз. Наші клієнти мають можливість скористатися гарантійним та сервісним обслуговуванням вантажної техніки в спеціалізованих сервісних центрах або за допомогою виїзних бригад на території замовника. Доступна цілодобова служба технічної підтримки.
Ми також пропонуємо найвигідніші умови кредитування. У нас можна придбати вантажну техніку в кредит або лізинг.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо