Модель: шасі DFА 1090 (Євро-5)
Колісна формула: 4х2
Допустима повна маса (GVW): 9 т
Двигун: Cummins, ISF 3, потужність 156/115/1200-1700 кс/кВт/об-минуту
КПП: FAST Gear 6-ступінчаста
Колір кабіны: білий (або під заказ)
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 4х2 |
| Допустима загальна маса (GVW): | 9 000 кг |
| Споряджена маса | 3 565 кг |
| Максимальна швидкість | 110 км/г |
| Бак | 125 л |
| Монтажна довжина платформи | 4530 мм |
| Довжина | 6995 мм |
| Колісна база | 3800 мм |
| Задній звис | 1620 мм |
| Ширина рамного профілю | 65 мм |
| Колір кабіни | білий (або під заказ) |
Суцільнометалева зі спальним місцем, на механічній підвісці, з галогеновими фарами
| Тип | з гідропідсилювачем, «гвинт–кулькова гайка- рейка–сектор» |
| Модель двигуна | Cummins, ISF3.8S5154 |
| Тип | чотирициліндровий дизель з інтеркулером і турбонаддувом, система Common Rail |
| Потужність двигуна | 156/115/2800 кс/кВт/об-минуту |
| Обертаючий момент | 500Нм/1200-1900 об-минуту |
| Об `єм | 3.76 л |
| Діаметр циліндра | 102 мм |
| Хід поршня | 115 мм |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро V |
| Марка | Fast Gear |
| Тип | механічна, 6 – ступінчаста |
| Кількість передач | 6 вперед / 1 назад |
| Передавальний ряд | 5.94, 3.58, 2.15, 1.36, 1, 0.77 |
| Робоча | Двоконтурна пневматична з поділом по переднім і заднім колесам, з АБС (WABCO), барабанні гальмівні механізми всіх коліс |
| Допоміжна | Моторне гальмо – сповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Тип | Сухе, однодискове 350 мм, з гідравлічним приводом і пневматичним управлінням |
| Перша вісь | Тип Елліот, максимальне навантаження 3.3 т, параболічні ресори й гідравлічні амортизатори |
| Друга (ведуча) вісь | Максимальне навантаження 6.0 т, параболічні ресори й гідравлічні амортизатори, головна передача – гипоидная 4.33 |
| Генератор | 70 А |
| Батареї | 2 х 180 А/г, напруга 24 В |
| Шини | 8.25 R16, діаметр 820 мм |
| Марка | Aeolus |
| Диски | Сталеві, чорного кольору, діаметр 400 мм |
| Електросклопідйомники, кондиціонер, радіо MP3/USB, діагностичний роз’єм OBD, центральний замок з ДК |
Средньотоннажні вантажні шасі Dongfeng DFA 1090 (9 т) входять в один з найпопулярніших сегментів вантажівок, призначених для міських перевезень. Виділяються високою маневреністю і надійністю. Обладнані стабілізаторами поперечної стійкості. Ми пропонуємо китайські вантажні шасі DFA 1090 з варіантами колісної бази від 3800 до 5000 мм. Шасі призначені для установки промтоварних і ізотермічних фургонів, бортових платформ з крано-маніпуляторнимі установками, а також широкого переліку комунальної та спеціальної техніки. Китайські вантажні шасі Dongfeng DFA 1090 демонструють високу ефективність для:
• Компаній і приватних перевізників;
• Комунальних
і дорожніх служб;
• Будівельних
і ремонтних бригад.
Китайські середньотонажні вантажні шасі Dongfeng DFA 1090 орієнтовані на перевезення до п’яти тонн вантажу (повна дозволена маса автомобіля – 9т). Укомплектовані дизельним двигуном виробництва американської компанії Cummins ISF3, який характеризується високими показниками надійності і економічності витрати палива. Китайська вантажівка Dongfeng DFA 1090 повністю відповідає екологічним стандартам Євро-5.
2-х місцева полуторна кабіна китайської вантажівки Dongfeng DFA 1090 виділяється сучасним ергономічним інтер’єром, володіє відмінним оглядом, завдяки широкому вітровому склу і комплекту дзеркал. Зручне розташування усіх елементів управління перед водієм, а також анатомічне сидіння водія що регулюється, покликані підвищити продуктивність роботи і знизити рівень втоми. Кабіна укомплектована тахографом, кондиціонером, радіо MP3/USB.
Китайські вантажні шасі користуються високою популярністю у всьому світі, завдяки їх надійності і порівняно невеликій вартості. Висока якість китайських вантажівок досягається, завдяки тісній співпраці компанії Dongfeng Trucks з провідними світовими автовиробниками. Китайські вантажівки не поступаються за якістю та надійністю американським і європейським аналогам, при цьому ціна китайських вантажних шасі Dongfeng DFA 1090 значно нижче.
Купити китайські середньотонажні вантажні шасі Dongfeng DFA 1090 в Україні краще в офіційного дилера компанії Dongfeng Trucks.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо