Модель: мінівен С 35 (Євро-6)
Допустима повна маса (GVW): : 2145 кг
Двигун: DK 15-06, потужністю 100 к.с./74 кВт/6000 об/ на хвилину
Привід : задній
КПП: механічна 5-ступенева
Об’єм кузова: 4,2 куб.м
Колір кабіни: білий (або на замовлення)
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 4х2 |
| Кількість місць | 2 |
| Привід | задній |
| Споряджена маса автомобіля | 1308 кг |
| Повна маса автомобіля | 2145 кг |
| Вантажопідйомність | 837 кг |
| Обсяг вантажного відділення | 4,2 куб.м. |
| Колісна база | 3050 мм |
| Кліренс | 185 мм |
| Максимальна швидкість | 135 км/год |
| Бак | 55 л |
| Довжина | 4500 мм |
| Ширина | 1680 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Колія колес передні/задні колеса | 1435/1435 мм |
| Довжина | 2300 мм |
| Ширина | 1435 мм |
| Висота | 1290 мм |
| Модель двигуна | DK 15-06 |
| Тип | бензин |
| Кількість та розташування ціліндрів | 4, рядне |
| Потужність двигуна | 100 л.с./74 кВт/6000 об/ на хвилину |
| Об’єм | 1499 куб.см |
| Передатне число редуктора | 43/9 |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро VI |
| Тип | механічна |
| Кількість передач | 5+1 |
| Передні гальма | дискові |
| Задні гальма | барабанні |
| Передня вісь | незалежна типу McPherson |
| Задня вісь | залежна, 6-ти листова ресора |
| Розмірність | 185/R14 LT |
| Кондиціонер, аудіосистема USB/МP3, сенсорний дісплей, передня та задня відеокамери, бортовий комп’ютер з OBD, протитуманні фари, бокові дзеркала у колір кузова, прикурювач, центральний замок з дистанційним керуванням, система контролю тиску у шинах |
Мінівени DONGFENG моделі С35 комплектуються кабінами на 2 або 5 місць зі здвижними дверима і вантажним відсіком. Призначені для логістичних та сервісних компаній, комунальних та дорожніх служб, в якості офісних розвозних машин. Можлива комплектація електричним двигуном.
Як і інші представлені на сайті моделі, дані бортові автомобілі пройшли всеохоплюючі випробування і отримали сертифікат RDW – Федеральної агенції дорожнього руху Нідерландів (починаючи з 1949 г.)
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо