Модель: Причіп самоскидний будівельний СЗАП-8543-01
Повна маса: 21 000 кг
Маса перевозимого вантажу: 15 000 кг
Розвантаження: бокове
Об’єм кузова: 11 м³
Дишло: низьке
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Перевозимого вантажу | 15 000 кг |
| Споряджена причепа | 6 000 кг |
| Повна | 21 000 кг |
| Довжина | 7 900 мм |
| Ширина | 2 550 мм |
| Висота | 2 440 мм |
| Навантажувальна висота | 1 500 мм |
| Довжина | 5 500 мм |
| Ширина | 2 300 мм |
| Висота | 900 мм |
| Площа | 12,8 м2 |
| Об’єм кузова | 11 м3 |
| борти | 4 мм |
| підлога | 5 мм |
один гідроциліндр 5 штоків ТМ Penta
| Кількість осей/коліс | 2/8+1 |
| Колеса | дискові 7.5-20 |
| Шини радіальні, камерні | 280R * 508 (10.00R20) |
| Робоча | барабанний, з пневмоприводом, виконаним за двопровідною схемою, ABC |
| Стояночна | енергоакумулятори |
| Тип | на бокові сторони |
Однопровідна система пост.струму напругою 24В
| Може включати на замовлення | надставні борти, дишло пряме, звал назад |
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо