Модель: самоскид DFH 3250A (Євро-5) з кузовом типу Square Type (прямокутн.)
Колісна формула: 6х4
Розвантаження самоскида: назад
Об’єм кузова: 19,3 м³
Допустима повна маса (GVW): 41,0 т
Двигун: Dongfeng Renault dCi 385.51, потужністю 385/283 к.с./кВт
КПП: FAST 12-ступенева
Колір кабіни: червоний
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 6х4 |
| Споряджена маса автомобіля | 15 000 кг |
| Повна маса автомобіля | 41 000 кг |
| Вантажопідйомність | 26000 кг |
| Направлення розвантаження | назад |
| Бак | 400 л |
| Кут підйому платформи | 45 град |
| Кут заїзда/з’їзда | 30/30 |
| Кліренс | 340 мм |
| Мінімальний радіус повертання | 8 м |
| Довжина | 8450 мм |
| Ширина | 2500 мм |
| Висота | 3550 мм |
| База | 3800+1350 мм |
| Колія колес 1–й/2–й/3–й вісей | 2045/1860/1860 мм |
| Об’єм платформи | 19,3 м3 |
| Довжина | 5600 мм |
| Ширина | 2300 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Товщина листів днища | 8 мм |
| Товщина листів бортів | 6 мм |
| Підігрів від вихлопних газів | дно й борта кузова |
| Колір кабіни | Червоний |
| Колір кузова | Червоний |
Кабіна цільнометалева, утеплена, двохмісна, зі спальним місцем, пневмосидіння водія, кондиціонер,
радіо MP3/USB, бортовий комп’ютер з OBD, електросклопідіймачі, ЦЗ
| Тип | з гідропідсилювачем, «гвинт-шарикова гайка-рейка-сектор» |
| Модель двигуна | Dongfeng Renault dCi 385.51 |
| Тип | чотирьохтактний дизель з турбонаддувом |
| Кількість та розташування ціліндрів | 6, рядне |
| Потужність двигуна | 385/283/1800 кс/кВт/об-хвилину |
| Крутний момент | 1800Нм/1000-1500 об-хвилину |
| Об’єм | 11,12 л |
| Середній розхід палива | 32 л/100 км |
| Система живлення | впорскування палива під тиском |
| Система охолодження | рідинна |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро V |
| Марка | FAST 12JS180T |
| Тип | механічна, 12 – ступенева |
| Кількість передач | 12 вперед / 2 назад |
| Передаточне число головної передачі | 5,92 |
| Робоча | Двухконтурна пневматична в розділенням по переднім і заднім колесам, з АБС (WABCO), барабанні гальмівні механізми всіх колес |
| Допоміжна | Моторне гальмо-уповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Марка | SACHS, F430 |
| Тип | Сухе, однодискове |
| Перша вісь | Залежна, на 2-х напівеліптичних ресорах, з гідравличними телескопічними амортизаторами, зі стабілізатором поперечної стійкості |
| Друга, третя вісі | Залежна, балансирна на 2-х напівеліптичних ресорах |
| Розмірність | 12.00 R20, 315/80R22.5 |
Тривісні самоскиди з прямокутними кузовами типу Square Type є одними з найпопулярніших представників модельного ряду DONGFENG. Широко використовуються для перевезення сипучих вантажів у будівництві, в комунальному господарстві, а також у гірничодобувній промисловості. Завдяки своїй надійності, доступному сервісному обслуговуванню та одним з найнижчих експлуатаційних витрат у своєму класі, вони забезпечують високу продуктивність та довготривалість експлуатації.
Ми також надаємо можливість купити самоскид в кредит або в лізинг. Співпраця з провідними в Україні постачальниками фінансових послуг дозволяє нам пропонувати дуже вигідні умови кредитування або лізингу. Дізнатися всі подробиці та умови купівлі тривісного самоскида китайського виробництва Dongfeng ви можете у наших менеджерів телефоном.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо