Модель: самоскид сільскогосподарський на шасі DFL 1250 AW2 (Євро-5)
Колісна формула: 6х4
Розвантаження самоскида: назад та на правий бік
Об’єм кузова: 35 м³
Допустима повна маса (GVW): 33,5 т
Двигун: Cummins ISL 380.50, потужністю 380/280 к.с./кВт
КПП: FAST 12-ступенева
Колір кабіни: білий (або під замовлення)
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 6х4 |
| Повна дозволена маса | 33500 кг |
| Споряджена маса | 12000 кг |
| Вантажопідйомність | 21500 кг |
| Напрямок розвантаження | на праву сторону та назад |
| Бак | 400 л |
| Об’єм платформи | 35 м3 |
| Можливість агрегатування з прицепом | фаркоп, електро-, пневмовиводи |
| Кут заїзду/з’їзду | 30/30 |
| Кліренс | 340 мм |
| Мінімальний радіус розвороту | 8 м |
| Максимальний підйом | 32% |
| Довжина | 9450 мм |
| Ширина | 2600 мм |
| Висота | 3400 мм |
| База | 4350+1350 мм |
| Колія коліс 1-й/2-й/3-й осей | 2045/1860/1860 мм |
| Колір кабіни | білий |
| Колір кузова | жовтий (або на вибір Замовника) |
| Колір тенту | сірий (або на вибір Замовника) |
Кабіна суцільнометалева, утеплена, двомісна, зі спальним місцем, пневмосидіння водія, радіо MP3/USB, кондиціонер
| Тип | з гідропідсилювачем, «гвинт-шарикова гайка- рейка-сектор» |
| Модель двигуна | Cummins, ISL 380 50 |
| Тип | чотиритактний дизель з турбонаддувом |
| Кількість та розташування циліндрів | 6, рядне |
| Потужність двигуна | 380/280/2100 кс/кВт/об-хв. |
| Крутний момент | 1682Нм/1400 об-хв. |
| Об’єм | 8,9 л |
| Ступінь стиснення | 16.6 |
| Середня витрата палива | 32 л/ 100 км |
| Система живлення | упорскування палива під тиском |
| Система охолодження | рідинна |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро V |
| Марка | FAST 12JS180T |
| Тип | механічна, 12 – ступенева |
| Кількість передач | 12 вперед / 2 назад |
| Передаточний ряд | 4,44 |
| Робоча | Двоконтурна пневматична з поділом по переднім та заднім колесам, з АБС (WABCO), барабанні гальмівні механізми всіх коліс |
| Допоміжна | Моторне гальмо-уповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Марка | SACHS, F430 |
| Тип | Сухе, однодискове |
| Перша вісь | Залежна, на 2-х напівеліптичних ресорах, з гідравлічними телескопічними амортизаторами, зі стабілізатором поперечної стійкості |
| Друга, третя осі | Залежна, балансирна на 2-х напівеліптичних ресорах |
| Розмір | 315/80R22,5 |
Сільскогосподарські самоскиди на базі трьохосного шасі DONGFENG дозволяють перевозити всі види зернових та олійних культур, вантажі в європалетах. Мають задне та правостороннє розвантаження, відкидні верхні та нижні борти, тент, можуть використовуватись в складі автопоїзду з причепами.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо