Зворотний дзвінок

Самоскиди с/г та будівельні

Самоскид сільськогосподарський (з боковим розвантаженням)

Сільскогосподарські самоскиди на базі трьохосного шасі DONGFENG з кузовами АЛЕКО дозволяють перевозити всі види зернових та олійних культур. Мають заднє та правостороннє розвантаження, відкидні верхні та нижні борти, тент, можуть використовуватись в складі автопоїзду з причепами. Завдяки унікальним технічним рішенням АЛЕКО, автомобілі з даними кузовами забезпечують максимальну економічну ефективність перевезень, порівняну з залізничними, як на коротких, так і довгих відстанях.

Детальніше

Тривісний самоскид DFH 3330 (20.8 т)

Трьохосні самоскиди є одними з найпопулярніших представників модельного ряду DONGFENG. Широко використовуються для перевезення сипучих вантажів у будівництві, в комунальному господарстві, а також у гірничодобувній промисловості. Завдяки своїй надійності, доступному сервісному обслуговуванню та одним з найнижчих експлуатаційних витрат у своєму класі, вони забезпечують високу продуктивність та довготривалість експлуатації.

Детальніше

Чотиривісний самоскид DFH 3440 (26.8 т)

Чотирьохосні самоскиди DONGFENG завдяки особливостям конструкції рами та вісей відрізняються високою надійністю та підвищеною вантажопідйомністю. Використовуються для перевезення великіх обсягів грунту, піску, щебеня, будівельного сміття та інших сипучих вантажів. Добре пристосовані до особливостей вітчизняних дорожніх та кліматичних умов експлуатації.

Детальніше

Самоскид DFH 5120 (6 т)

Двохосні самоскиди DONGFENG призначені для перевезення широкого спектру вантажів та можуть використовуватись на будівельних майданчиках, для великотонажних первезень, а також в якості базового автомобілю для комунальної, дорожньої та спеціальної техніки. Ці самоскиди легко адаптуються під виконання різноманітних завдань та мають просту та надійну конструкцію.

Детальніше

КИТАЙСЬКІ САМОСКИДИ DONG FENG

Для експлуатації в мінливих і складних умовах можна купити китайський самоскид Dong Feng, який чудово зарекомендував себе при будь-яких погодних і дорожніх ситуаціях. Звернувшись до нас, ви зможете замовити техніку на вигідних умовах, оскільки наша компанія безпосередньо працює з виробником.

Країною-виробником даних вантажівок є Китай. Підприємство володіє досвідом, який налічує десятиліття, що дає можливість випускати на ринок виключно якісні і надійні технічні пристосування. Ми співпрацюємо з виробником безпосередньо без посередників і має дилерські центри по всій Україні, завдяки чому кожен покупець може придбати відповідний транспорт.

Нові самоскиди китайського бренду Донг Фенг є затребуваними на будівельних і виробничих майданчиках. Переважно таку техніку рекомендують замовити для перевезення різноманітних сипких матеріалів.

Транспорт має масу корисних функцій і конструктивних особливостей.

Переваги технічних засобів:

  • Застосування сучасних світових розробок у виробництві;
  • До надходження в продаж кожен автомобіль піддається ретельним випробуванням;
  • Можливість купити китайські самоскиди Dong Feng за доступною вартості завдяки економічності виробничих процесів;
  • Довговічність транспорту забезпечується за рахунок оснащення потужними колесами і посиленою рамою;
  • Чудова маневреність;
  • Можливість вибрати необхідний тоннаж, є в наявності самоскид 20 тонн та інші.

Техніка оснащена міцними шасі, потужними силовими агрегатами та іншими конструкціями, які забезпечують відмінні робочі характеристики і надійність. Двигуни розраховані на мінімальне споживання палива і технічних рідин.

Великотоннажні вантажівки прекрасно справляються з покладеними функціями на будівельних об’єктах, при проведенні гірських і розвідувальних робіт, в нафтогазовидобувній промисловості. Такий транспорт може переміщатися навіть в умовах бездоріжжя, що серйозно розширює сферу його застосування. Він витримує експлуатацію навіть при перепадах температурних показників.

Залишилися питання?

Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.