Зворотний дзвінок

Сміттєвози

Модель: сміттєвози на шасі DFH (Євро-5)

Колісна формула: 4х2, 6х4

Допустима повна маса (GVW): 18 – 35,8 т

Двигун: Cummins ISL 340.50, потужністю 340/245 к.с./кВт

КПП: FAST 12-ступенева

Технологічна місткість кузова: 12-22 м³

Колір кабіни: білий (або під замовлення)

Гарантія: 24 місяця без обмеження пробігу

Дізнатися ціну

* Вартість моделі залежить від комплектації

Китайські сміттєвози на базі двох і тривісних шасі Dongfeng призначені для завантаження твердих побутових відходів зі стандартних контейнерів в кузов сміттєвозу, їх ущільнення, транспортування та розвантаження в місцях утилізації. Модельний ряд китайських сміттєвозів охоплює моделі з повною масою автомобіля від 18 до 35,8 т і місткістю кузова від 12 до 22 куб.м.

Вантажні шасі Dongfeng під сміттєвози характеризуються високою маневровістю в умовах міських вулиць. Укомплектовані двигуном Cummins ISL потужністю до 340 к.с. які виділяються надійністю та економічністю у витраті палива. Повністю відповідають екологічним вимогам Євро-5. Як і інша китайська спецтехніка Dongfeng, дані шасі пройшли всеосяжні випробування та отримали сертифікат RDW – Федерального агентства дорожнього руху Нідерландів (починаючи з 1949 р).

Висока якість та надійність китайської вантажної техніки Dongfeng досягається завдяки тісній співпраці компанії з провідними виробниками автозапчастин та технічних вузлів для вантажівок. А також постійному контролю якості, який проходить кожна одиниця китайської спецтехніки, вироблена на заводах Dongfeng. Це робить китайську спецтехніку популярною у всьому світі. По надійності та якості китайська вантажна техніка не поступається європейським і американським аналогам. А завдяки масштабам виробництва ціна китайського сміттєвоза значно нижче.

У компанії Dongfeng Trucks високо цінують безпеку, надійність і комфорт. Комфортні умови роботи дозволяють знизити втому і підвищити продуктивність. Кабіни китайських вантажних шасі під сміттєвози мають сучасний ергономічний інтер’єр, зі зручним розташуванням всіх елементів управління перед водієм на вигнутій приладової панелі. Комплект зовнішніх дзеркал і широке вітрове скло забезпечують відмінний огляд і повний контроль на дорозі та в процесі роботи сміттєвоза.

В Україні купити китайські сміттєвози Dongfeng з гарантією можна тільки у офіційного дилера компанії. Ми надаємо 24 місячну гарантію на весь модельний ряд китайських сміттєвозів Dongfeng, гарантійне та сервісне обслуговування в спеціалізованих сервісних центрах або виїзними бригадами (за необхідності). Нашим клієнтам доступна цілодобова технічна підтримка телефоном.

Також у нас ви можете купити китайські сміттєвози в кредит або лізинг. Наша співпраця з провідними банками України дозволяє нам пропонувати найвигідніші умови кредиту на китайську спецтехніку. Більш докладно про програми кредитування або про технічні характеристики китайської спецтехніки Dongfeng ви можете дізнатися у наших менеджерів телефоном.

Вас також можуть зацікавити

Залишилися питання?

Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.