Модель: Бортовий автомобіль DFH 1160 B
Колісна формула: 4х2
Допустима повна маса (GVW): 16 т
Двигун: Cummins 210.50, потужністю 210/155/2500 кс/кВт/об-хвилину
КПП: DONGFENG DF6S650 OD 6-ступенева
Міжосева відстань: 4500 мм
Колір кабіни: білий (або під замовлення)
Тип кузова: Бортова платформа з тентом «Євро»
Внутрішні розміри: 6100*2350*2400
Внутрішній об'єм: 35.8 m3
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 4х2 |
| Повна дозволена маса | 16 000 кг |
| Споряджена маса | 5 150 кг |
| Максимальна швидкість | 105 км/г |
| Бак | 160 л |
| Довжина | 7790 мм |
| Ширина кабіни | 2460 мм |
| Висота кабіни (без порога) | 2840 мм |
| Колісна база | 4500 мм |
| Передній звис | 1430 мм |
| Задній звис | 1820 мм |
| Ширина рами | 860 мм |
| Висота рамного профілю | 250 мм |
| Ширина рамного профілю | 80 мм |
| Колір кабіни | білий (або під замовлення) |
Суцільнометалева, на механічній підвісці, з галогеновими фарами, два місця + спальна полка
| Тип кузову | Бортова платформа з тентом «Євро» |
| Внутрішні розміри Д*Ш*В (мм) | 6100 х 2350 х 2400 мм |
| Внутрішній об’єм | 35,8 м3 |
| Платформа | Зварна монолітна конструкція з холоднокатаного металевого профілю оброблена 2-х компонентними акриловими ґрунтами, пофарбована |
| Кріплення до шасі | Болтове з’єднання з демпферними елементами |
| Матеріал бортових стінок | Складається з оригінальних анодованих алюмінієвих профілів висотою 400 мм. Тип з’єднання алюмінієвих профілів – стикове за допомогою пазів |
| Каркас-тент | Сталевий трубний каркас, ґрунтований, пофарбований. Тентова тканина, щільність 650 г/м2. В комплект входять люверси, петлі, митний трос. Бокові стінки зміцнені шліфованою дошкою. Передня стінка захисту кабіни с бакелитової фанери на висоту 1250 мм. |
| Підлога | З бакелітової вологостійкої фанери товщиною 21 мм. |
| Комплектація | Габаритні і маркерні LED ліхтарі; Пластикові підкрилки; Додаткові стійки на платформі; Алюмінієві бокові захисні пристрої (веловідбійники); Петлі фіксації вантажу 12 шт. |
| Тип | з гідропідсилювачем, «гвинт-шарикова гайка-рейка-сектор» |
| Модель двигуна | Cummins, ISD 210 50 |
| Тип | шестициліндровий дизель з інтеркулером та турбонаддувом, система Common Rail |
| Потужність двигуна | 210/155/2500 кс/кВт/об-хв |
| Крутний момент | 700Нм/1200-1600 об-хвилину |
| Об’єм | 6.7 л |
| Діаметр циліндра | 102 мм |
| Хід поршня | 120 мм |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро V |
| Марка | DONGFENG DF6S900 OD |
| Тип | механічна, 6 – ступенева |
| Кількість передач | 6 вперед / 1 назад |
| Передаточний ряд | 7.967, 4.589, 2.664, 1.579, 1, 0.875, задня 7.105 |
| Рабоча | Двухконтурна пневматична в розділенням по переднім і заднім колесам, з АБС (WABCO), барабанні гальмівні механізми всіх колес, одноциліндровий компресор з підігріваємим осушувачем |
| Допоміжна | Моторне гальмо-уповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Тип | Сухе, однодискове 350 мм, з гідравлічним приводом та пневмоуправлінням |
| Перша вісь | Тип Еліот, максимальне навантаження 6 т, параболічні ресори та гідравлічні мортизатори |
| Друга (ведуча) вісь | Максимальне навантаження 10.0 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори, головна передача – гипоідна 4.56 |
| Генератор | 70 А |
| Батареї | 2 х 180 А/ч, напруга 24 В |
| Передне/задне колесо | Шини 10.00R20 |
| Марка | Aeolus |
| Кондиціонер, аудіосистема MP3/USB, бортовий комп’ютер з OBD, електросклопідіймачи, центральний замок з 2 брелоками ДУ |
Китайський бортовий автомобіль Dongfeng на базі двовісних шасі DFH 1160 B призначений для вантажних перевезень як по місту, так і міжміських. Вантажна платформа з тентом дозволяє перевозити вантажі, що потребують захисту від несприятливих погодних умов. Внутрішній об’єм платформи бортової вантажівки складає 35,8 м3. Бортовий автомобіль DFH 1160 B популярний серед дрібних та великих транспортних компаній, добре зарекомендував себе у будівельній сфері, комунальному та сільському господарстві.
Китайський бортовий автомобіль Dongfeng DFH 1160 B має високу маневреність. Вантажівка ефективна на міських та сільських вулицях, а також під час руху на довгі відстані. Максимальна швидкість автомобіля становить 105 км/год.
Купити китайський бортовий автомобіль Dongfeng DFH 1160 B за найвигіднішою ціною можна тільки у офіційного дилера компанії. Нашим клієнтам також доступна цілодобова підтримка.
Також у нас ви можете купити китайський бортовий автомобіль у кредит або лізинг на найвигідніших умовах завдяки нашій співпраці з провідними банками України. Більше інформації про програми та умови кредитування дізнайтесь у наших менеджерів за телефоном.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо