Модель: Самоскид DFH 3310 A3 (Євро-5)
Колісна формула: 8х4
Технічно допустима маса: 50 000 кг
Двигун: Renault, dCi420-51, потужністю 420/309 к.с./кВт
КПП: FAST 12-ступенева
Об’єм платформи: 27,6 м³
Колір кабіни: Червоний
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 8х4 |
| Споряджена маса | 18 000 кг |
| Технічно допустима маса | 50 000 кг |
| Вантажопідйомність номінальна | 31 200 кг |
| Бак | 350 л |
| Кут підйому платформи | 50 град |
| Кут заїзда/з’їзда | 30/30 |
| Кліренс | 340 мм |
| Об’єм платформи | 27,6 м3 |
| Довжина | 8000 мм |
| Ширина | 2300 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Товщина листів днища | 8 мм |
| Товщина листів бортів | 6 мм |
| Підігрів від вихлопних газів | дно й борта кузова |
| Довжина | 11100 мм |
| Ширина | 2500 мм |
| Висота | 3850 мм |
| База | 2050+4000+1350 мм |
| Колір кабіни | Червоний |
| Колір кузова | помаранчевий (або на вибір Замовника) |
Кабіна суцільнометалева, утеплена, двохмісна, зі спальним місцем, пневмосидіння водія, кондиціонер, радіо MP3/USB
| Тип | з гідропідсилювачем, «гвинт-шарикова гайка-рейка-сектор» |
| Модель двигуна | Renault, dCi420-51 |
| Тип | чотирьохтактний дизель з турбонаддувом |
| Кількість та розташування циліндрів | 6, рядне |
| Потужність двигуна | 420/309/1900 кс/кВт/об-хвилину |
| Крутний момент | 1800Нм/1100-1500 об-хвилину |
| Об’єм | 11.12 л |
| Ступінь стискання | 16.6 |
| Система живлення | впорскування палива під тиском |
| Система охолодження | рідинна |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро V |
| Марка | FAST 12JSD200T |
| Тип | механічна, 12 – ступенева |
| Кількість передач | 12 вперед / 2 назад |
| Передаточне число головної передачі | 5,26 |
| Робоча | Двухконтурна пневматична з розділенням по переднім і заднім колесам, з АБС (WABCO), барабанні гальмівні механізми всіх колес |
| Допоміжна | Моторне гальмо-уповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Марка | SACHS, F430 |
| Тип | Сухе, однодискове |
| Перша вісь | Залежна, на 2-х напівеліптичних ресорах, з гідравличними телескопічними амортизаторами, зі стабілізатором поперечної стійкості |
| Друга, третя вісі | Залежна, балансирна на 2-х напівеліптичних ресорах |
| Розмірність | 12.00 R20 |
Китайський чотиривісний самоскид Dongfeng DFH 3310 A3 один з найкращих у своєму класі. Особливості конструкції рами та застосовуваним осям роблять самоскид Dongfeng DFH 3310 A3 вантажівкою з високою надійністю та підвищеною вантажністю. Застосовується чотиривісний самоскид для перевезення великих обсягів сипучих вантажів, таких як ґрунт, піскок, щебень, будівельне сміття тощо. Китайський самоскид Dongfeng DFH 3310 A3 добре пристосований до особливостей вітчизняних доріг та кліматичних умов експлуатації.
Компанія Dongfeng при виготовленні вантажної техніки використовує вузли та механізми від провідних світових виробників. Завдяки цьому, китайські самоскиди не поступаються надійностю та продуктивностю американським та європейським аналогам. Але ціна китайського самоскида значно нижче, завдяки обсягам виробництва.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо