Модель: Dongfeng DFА 1060 (Євро-5)
Колісная формула: 4х2
Допустима повна маса (GVW): 5,1т
Двигун: Nissan ZD30D13-5N (Евро-5), мощность 130/96/2800 кс/кВт/об-хв
КПП: мех. 5-ступенева
Кабіна: тримісна
Колір кабіны: білий (або під замовлення)
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 4х2 |
| Повна дозволена маса | 5 100 кг |
| Споряджена маса шасі | 2 570 кг |
| Максимальна швидкість | 110 км/год. |
| Бак | 80 л |
| Опис | Промтоварний кузов |
| Габаритні розміри (±30мм) | 4250х2200х2350 |
| Внутрішні розміри (±30мм) | 4150х2100х2300 |
| Внутрішній об’єм | 20 куб.м. |
| Покриття | антикорозійний ґрунт платформи та фарбування рідким пластиком |
| Підлога | фанера автомобільна 24 мм с антислизьким покриттям або оцинкована сталь |
| Зовнішня обшивка | поліестер (оцинкована сталь с полімерним покриттям білого кольору |
| Внутрішня обшивка | вологостійка ламінована фанера 6 мм |
| Задні двері | двостворчаті, відкриваються на 270◦, петлі – нержавіюча сталь по дві на сторону, запорні пристрої – нержавіюча сталь, двері сендвичпанель (ззовні – склопластик) |
| Колір кузова | Білий або на вибір замовника |
| Додатково | алюмінієві відкидні веловідбійники, бокові активні Led фонарі, оцинкована висувна драбина, можливе встановлення гідроліфта |
| Довжина | 5995 мм |
| Ширина кабіни | 1980 мм |
| Висота кабіни (без порогу) | 2330 мм |
| Колісна база | 3308 мм |
| Монтажна довжина платформи | 3530 мм |
| Передній звіс | 1040 мм |
| Задній звіс | 1612 мм |
| Ширина рами | 760 мм |
| Висота рамного профілю | 190 мм |
| Ширина рамного профілю | 55 мм |
| Колір кабіни | білий |
Суцільнометалева, 3-х місця, на механічній підвісці, з галогеновими фарами
| Тип | з гідропідсилювачем, «гвинт-шарикова гайкарейка-сектор» |
| Модель двигуна | Nissan ZD30D13-5N |
| Тип | чотирьохциліндровий дизель з інтеркулером та турбонаддувом, система Common Rail |
| Потужність двигуна | 130/96/2800 кс/кВт/об-хв |
| Крутний момент | 500Нм/1200-1900 об-хв. |
| Об’єм | 2.95 л |
| Відповідність екологічним стандартам | Євро V |
| Марка | WLY 5GT32 |
| Тип | механічна, 5 – ступенева |
| Кількість передач | 5 вперед / 1 назад |
| Передавальний ряд | 5.595, 2.848, 1.691, 1, 0.794, задня 5.347 |
| Робоча | Двухконтурна пневматична в розділенням по переднім і заднім колесам, з АБС (WABCO), барабанні гальмівні механізми всіх колес, одноциліндровий компресор з підігріваємим осушувачем |
| Допоміжна | Моторне гальмо-уповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Тип | Сухе, однодискове 275 мм, з гідравлічним приводом та пневмоуправлінням |
| Перша вісь | Тип Еліот, максимальне навантаження 1.8 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори |
| Ведуча вісь | Максимальне навантаження 3. 5 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори |
| Генератор | 70 А |
| Батарея | 100 А/ч, напруга 12 В |
| Передне/задне колесо | Шини 7.00 R16 – 12 PR |
| Електросклопідіймач, кондиціонер, радіо MP3/USB, центральний замок з ДК |
Автофургон на базі двовісних шасі Dongfeng DFA 1060 призначений для перевезення не сипучих вантажів промислового призначення. Ефективний як для локальних вантажоперевезень, так і для міжміських. Автофургон укомплектовується промтоварним кузовом.
В Україні купити китайський автофургон Dongfeng DFA 1060 можна у офіційного дилера компанії Dongfeng Trucks. Наші клієнти отримують можливість гарантійного та сервісного обслуговування вантажної техніки в спеціалізованих сервісних центрах або виїзними бригадами на території замовника. Доступна цілодобова служба технічної підтримки.
Ми також можемо запропонувати найвигідніші умови кредитування. У нас можна купити китайську вантажну техніку в кредит або лізинг.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо