Зворотний дзвінок

Шасі

Вантажне шасі DFA 1090 (повна маса 9 т)

Средньотоннажні вантажні шасі Dongfeng DFA 1090 (9 т) входять в...

Детальніше

Шасі DFH 5120 (повна маса 12 т)

Двохосні шасі DONGFENG призначені для встановлення широкого спектру надбудов промислового призначення: бортових, промтоварних та ізотермічних кузовів, автокранів, автобетонозмішувачів, автоцистерн, комбінованого дорожнього обладнання та іншого технологічного устаткування. Ці шасі виробляються як з подовженою, так і з короткою базою, легко адаптуються під виконання різноманітних завдань та мають просту та надійну конструкцію.

Детальніше

Шасі DFH 3330 6х4 (35 т)

Трьохосні шасі є одними з найпопулярніших представників модельного ряду DONGFENG. Широко використовуються для встановлення автокранових та бетонозмішувальних установок, автоцистерн, обладнання для ремонту та освоєння свердловин, насосних агрегатів, а також сільскогосподарських кузовів. Завдяки своїй надійності, доступному сервісному обслуговуванню та одним з найнижчих експлуатаційних витрат у своєму класі, вони забезпечують високу продуктивність та довготривалість експлуатації.

Детальніше

Шасі DFH 3440 8х4 (44.8 т)

Чотирьохосні шасі DONGFENG завдяки особливостям конструкції рами та вісей відрізняються високою надійністю та підвищеною вантажопідйомністю. Призначені для монтажу кранових та бетонозмішувальних установок, різноманітного промислового та технологічного устаткування. Добре пристосовані до особливостей вітчизняних дорожніх та кліматичних умов експлуатації.

Детальніше

Залишилися питання?

Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.