Зворотний дзвінок

Про компанію

Dongfeng Trucks – підрозділ корпорації Dongfeng Motor з випуску комерційної техніки (повна назва Dongfeng Commercial Vehicles Co Ltd. (DFCV). Це один з провідних брендів, що випускають вантажні автомобілі в Китаї, найбільшому ринку вантажівок у світі.

Компанія була заснована в 1969 році. Головний офіс знаходиться в м Шиян (провінція Хубей). Виробничі потужності компанії включають 15 заводів і філій, а також один з найбільших науково-дослідних центрів з власним полігоном. У компанії працює 29 000 осіб.

Модельний ряд Dongfeng Trucks

включає вантажівки великої та середньої вантажопідйомності, автобуси та спеціальну техніку. Комерційна техніка Dongfeng Trucks використовується для різних цілей по всьому світу, виконуючи завдання від міжнародних магістральних перевезень до регіональних і внутрішньоміських перевезень. Потужні силові агрегати, міцні шасі, високі робочі характеристики та надійність – ось відмінні риси вантажної техніки Dongfeng Trucks. Самоскиди і інша Великотоннажна техніка легко адаптується для виконання різних завдань і широко використовується на будівельних майданчиках нафтогазовидобувної промисловості, при виконанні геологорозвідувальних і гірських робіт і в інших сферах будівництва, де потрібні великотоннажні перевезення по бездоріжжю. Автобусний модельний ряд включає 12 серій і понад 50 варіантів компонування довжиною від 5,5 м до 10,5 метрів, включаючи міські, міжміські та шкільні автобуси.

При випуску вантажівок і автобусів Dongfeng використовуються новітні технології, обладнання та економічні методи виробництва Потужності компанії дозволяють випускати до 200 000 важких і середньотоннажних вантажівок 28 000 автобусів, 120 000 двигунів і 60 000 коробок передач на рік, а також збирати мости, компоненти шасі, кабіни й т.д. Компанія Dongfeng Trucks розробляє власні конструкції автомобілів та використовує ноу-хау завдяки співпраці з всесвітньо відомими компаніями-постачальниками автомобільних компонентів – Dana, Axles, ZF, Cummins.

Сьогодні Dongfeng Trucks

являє собою найбільший глобальний комерційний альянс з випуску вантажних автомобілів, утворений в результаті створення спільного підприємства між Dongfeng Motor і шведською групою компаній Volvo. Спільне підприємство діє з січня 2015 року. Dongfeng Trucks піклується про якісне післяпродажне обслуговування і підтримки своїх клієнтів по всьому світу. Зараз компанія широко представлена ​​за межами Китаю, включаючи Східну Європу, Близький Схід, Південно-Східну Азію, Південну Африку та інші стратегічні ринки.

Dongfeng Trucks прагне надавати своїм клієнтам ретельно опрацьовані рішення в області глобальних перевезень. Вантажівки Dongfeng – потужні та надійні транспортні засоби з комфортними умовами для водіїв, що дозволяють знижувати витрати і вартість перевезень. Це ефективні інструменти для професійних транспортних підприємств і водіїв, що виконують перевезення в складних сучасних умовах.

Компанія прагне до того, щоб Dongfeng Trucks став брендом, якому довіряють і який визнаний у всьому світі. Вона вірна своїм ключовим цінностям: довірі з боку клієнтів, професіоналізму та використанню новітніх технологій у глобальному масштабі.

Залишилися питання?

Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.