Модель: самоскид DFH 3330A80 (Євро-5) з кузовом типу Square Type (прямокутн.)
Колісна формула: 6х4
Допустима повна маса (GVW): 35,8 т
Двигун: Cummins ISL 340.50, потужністю 340/245 к.с./кВт
КПП: FAST 12-ступенева
Об’єм кузова: 19,3 м³
Колір кабіни: білий (або під замовлення)
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 6х4 |
| Споряджена маса автомобіля | 15 000 кг |
| Повна маса автомобіля | 35 800 кг |
| Вантажопідйомність | 20 800 кг |
| Направлення розвантаження | назад |
| Бак | 400 л |
| Об’єм платформи | 20 м3 |
| Кут підйому платформи | 50 град |
| Система вентиляції кабіни | примусове включення |
| Кут заїзда/з’їзда | 30/30 |
| Кліренс | 340 мм |
| Мінімальний радіус повертання | 8 м |
| Об’єм платформи | 20 м3 |
| Довжина | 5600 мм |
| Ширина | 2350 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Товщина листів днища | 8 мм |
| Товщина листів бортів | 6 мм |
| Підігрів від вихлопних газів | дно и борта кузова |
| Довжина | 8450 мм |
| Ширина | 2500 мм |
| Висота | 3550 мм |
| База | 3800+1450 мм |
| Колія колес 1-й/2-й/3-й вісей | 2045/1860/1860 мм |
| Колір кабіни | білий |
Суцільнометалева, утеплена, двохмісна, зі спальним місцем, пневмосидіння водія
| Модель двигуна | Cummins, ISL 340 50 |
| Тип | чотирьохтактний дизель з турбонаддувом |
| Кількість та розташування циліндрів | 6, рядне |
| Потужність двигуна | 340/245/2100 кс/кВт/об-хвилину |
| Крутний момент | 1482Нм/1400 об-хвилину |
| Об’єм | 8.9 л |
| Ступінь стискання | 16.6 |
| Середній розхід палива | 32 л/100 км |
| Система живлення | впорскування палива під тиском |
| Система охолодження | рідинна |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро V |
| Тип | з гідропідсилювачем, «гвинт-шарикова гайка-рейка-сектор» |
| Марка | FAST 12JS180T |
| Тип | механічна, 12 – ступенева |
| Кількість передач | 12 вперед / 2 назад |
| Передаточне число головної передачі | 5,92 |
| Робоча | Двухконтурна пневматична з розділенням по переднім і заднім колесам, з АБС (WABCO), барабанні гальмівні механізми всіх колес |
| Допоміжна | Моторне гальмо-уповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Марка | SACHS, F430 |
| Тип | Сухе, однодискове |
| Перша вісь | Залежна, на 2-х напівеліптичних ресорах, з гідравличними телескопічними амортизаторами, зі стабілізатором поперечної стійкості |
| Друга, третя вісі | Залежна, балансирна на 2-х напівеліптичних ресорах |
| Розмірність | 12.00 R20, 315/80R22.5 |
Тривісні самоскиди з прямокутними кузовами типу Square Type є одними з найпопулярніших представників модельного ряду DONGFENG. Широко використовуються для перевезення сипучих вантажів у будівництві, в комунальному господарстві, а також у гірничодобувній промисловості.
Завдяки своїй надійності, доступному сервісному обслуговуванню та одним з найнижчих експлуатаційних витрат у своєму класі, вони забезпечують високу продуктивність та довготривалість експлуатації.
Китайський тривісний самоскид Dongfeng DFH 3330, як і інша автомобільна вантажна техніка, вироблена компанією Dongfeng Trucks, по надійності не поступається європейським і американським аналогам, завдяки тісній співпраці компанії з найбільшими автовиробниками світу.

У конструкції ходової частини використовуються мости всесвітньо відомого виробника Dana, міжколісні і міжосьовий диференціали мають механізми блокування, підвіска має традиційну, просту в обслуговуванні, конструкцію – багатолистові ресори з стабілізаторами поперечної стійкості і гідравлічними амортизаторами.
Двигун Dongfeng Сummins потужністю 340 к.с. відповідає екологічним стандартам Євро-5, оснащений системою безпосереднього вприскування палива Common Rail, працює в парі з синхронізованою 12-ти ступінчастою коробкою передач Fast Gear і забезпечує плавність ходу і чіткість перемикання передач при будь-якому завантаженні.


Кабіна самоскида Dongfeng KC простора і має відмінну оглядовістю. Комплект дзеркал заднього виду і широке вітрове скло дозволяють водієві завжди контролювати ситуацію. Всі елементи інтер’єру виконані з урахуванням ергономіки, у всіх комплектаціях є такі опції комфорту, як магнітола з USB і кондиціонер.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо