Уряд провінції Хубей (Китай) спільно з одним з найбільших світових автовиробників корпорацією Dongfeng Motors розпочало реалізацію проекту самоврядних таксі. У кожному RoboTaxi, створеному на базі електромобілів Dongfeng, встановлена ​​система навігації і позиціонування Beidou, а також система сприйняття навколишнього середовища, що включає в себе камери високої роздільної здатності, лідари і радар міліметрового діапазону хвиль.

Бортовий суперкомп’ютер, що працює на базі новітніх 5G-технологій, буде точно і швидко визначати різні сценарії руху, що дозволить забезпечити безперебійну роботу таксі.

З огляду на нормативні вимоги, в салоні цих самоврядних таксі будуть перебувати техніки-контролери безпеки. Однак вони візьмуть на себе керування транспортним засобом лише в тому випадку, якщо виникне екстрена ситуація.

Більше 40 самоврядних транспортних засобів вийшли на дороги центральної частини зони економічного і технологічного розвитку міста. Програма пробної експлуатації охоплює близько 20 спеціальних паркувальних місць і більше 10 маршрутів.