З кожним роком кількість вантажних автомобілів в світі, що переходять на паливо у вигляді СПГ неухильно зростає. Компанія Dongfeng є одним з лідируючих виробників, що пропонують споживачам в усьому світі вантажну техніку на зрідженому природному газі і біогазі. Такі автомобілі є хорошою альтернативою з точки зору своєї екологічності і при цьому задовольняють високимвимогам споживачів до продуктивності, дальності перевезень і, що важливо, до їх паливної ефективності. На сьогоднішній день, вартість метану для забезпечення пробігу автомобіля 1000 км на 30% нижче, ніж дизпалива для аналогічного пробігу.

Переваги використання СПГ (CNG):

  1. Стабільноcть показника октанового числа;
  2. Через відсутність детонації істотно знижується навантаження на елементи і вузли циліндропоршневої групи, що збільшує моторесурс двигуна і терміни заміни масла в 1,5 рази;
  3. Автомобілі на метані прості в обслуговуванні;
  4. Експлуатаційні витрати техніки працює на СПГ нижче аналогів на традиційному паливі;
  5. Природний газ поряд з воднем і електрикою є найбільш екологічним енергоносієм.

Модельний ряд вантажних автомобілів Донгфенг сконструйований з урахуванням всіх сучасних вимог: ергономічність і місткість кабіни, віброзахисні сидіння на пневматичній підвісці, багатофункціональне кермо, широке спальне місце, достатній простір для зберігання речей, оновлений покращений інтер’єр і герметичність кабіни. Сьогодні нова лінійка вантажних автомобілів Донгфенг на стиснутому природному газі (СПГ) доступна для замовлення і українським споживачам.