С 9 по 12 июля 2018 в Екатеринбурге пройдет Пятое Российско-Китайское ЭКСПО одновременно с международной промышленной выставкой ИННОПРОМ-2018. Мероприятия пройдут под девизом: «Новый старт. Новые возможности. Новое будущее»!

Виставка проходить щорічно, починаючи з 2014, в двох містах по черзі: Харбін (КНР) і Єкатеринбург (Росія). Єкатеринбург вже приймав виставку в 2016 році, тоді захід відвідало понад 400 делегацій з Росії та Китаю, загальна кількість відвідувачів перевищила 48 тис. Осіб.

Цього року захід обіцяє бути не менш грандіозним. Одна з головних його тем – розвиток російсько-китайського торговельно-економічного співробітництва на рівні регіонів. Заявки на участь подали вже понад 220 російських і китайських компаній, в тому числі і компанія Dongfeng Commercial Vehicle Co.

Компанія представить на виставці самоскиди Dongfeng KC 6×4 і Dongfeng KC 8×4. Експозицію можна буде відвідати в Павільйоні 2 на стенді В8.

Самоскид Dongfeng KC DFH3330A80 (6×4) відрізняється своєю універсальністю – він легко адаптується під виконання різних завдань і має надійну і просту конструкцію.Самоскид може бути використаний для великотоннажних перевезень, на будівельних майданчиках, в комунальному господарстві, а також в гірничодобувній промисловості.

Другий самоскид – Dongfeng KC DFH3330A80 (6×4) – володіє підвищеною вантажопідйомністю і стійкістю, що дозволяє використовувати його для перевезення вантажів в складних дорожніх умовах, в будівництві і гірничодобувній промисловості. Таким чином, KC 8х4 максимально ефективний в сфері будівництва.

Запрошуємо Вас відвідати стенд Dongfeng Motor на виставці з 9 по 12 липня 2018 г. Адреса проведення: Єкатеринбург, МВЦ Єкатеринбург-Експо, Експо бульвар, буд.2. Павільйон 2, стенд В8.