Модель: Dongfeng DFА 1060 (Євро-5)
Колісна формула: 4х2
Допустима повна маса (GVW): 5,1 т
Двигун: Nissan ZD30D13-5N (Евро-5), потужність 130/96/1200-1700 кс/кВт/об-хв
КПП: механічна 5-ступенева
Кабіна: двомісна
Колір кабіни: білий (або під замовлення)
* Вартість моделі залежить від комплектації
| Колісна формула | 4х2 |
| Повна дозволена маса | 5 100 кг |
| Споряджена маса шасі | 2 570 кг |
| Максимальна швидкість | 110 км/г |
| Бак | 80 л |
| Опис | бортова платформа |
| Внутрішні розміри (±30мм) | 4190х2100х400 |
| Довжина | 5995 мм |
| Ширина кабіни | 1980 мм |
| Висота кабіни (без порога) | 2300 мм |
| Колісна база | 3308 мм |
| Монтажна довжина платформи | 3 530 мм |
| Передній звис | 1040 мм |
| Задній звис | 1612 мм |
| Ширина рами | 760 мм |
| Висота рамного профіля | 190 мм |
| Ширина рамного профіля | 55 мм |
| Колір кабіни | білий |
Суцільнометалева, зі спальним місцем, на механічній підвісці, з галогеновими фарами
| Тип | з гідропідсилювачем, «гвинт-шарикова гайка-рейка-сектор» |
| Модель двигуна | Nissan ZD30D13-5N |
| Тип | чотирьохциліндровий дизель з інтеркулером та турбонаддувом, система Common Rail |
| Потужність двигуна | 130/96/2800 кс/кВт/об-хвилину |
| Крутний момент | 500Нм/1200-1900 об-хвилину |
| Об’єм | 2.95 л |
| Відповідність екологічним стандартам | Евро V |
| Марка | WLY 5GT32 |
| Тип | механічна, 5 – ступенева |
| Кількість передач | 5 вперед / 1 назад |
| Передаточний ряд | 5.595, 2.848, 1.691, 1, 0.794, задня 5.347 |
| Робоча | Двухконтурна пневматична в розділенням по переднім і заднім колесам, з АБС (WABCO), барабанні гальмівні механізми всіх колес, одноциліндровий компресор з підігріваємим осушувачем |
| Допоміжна | Моторне гальмо-уповільнювач |
| Стояночна | З приводом від пружинних енергоакумуляторів |
| Тип | Сухе, однодискове 275 мм, з гідравлічним приводом та пневмоуправлінням |
| Перша вісь | Тип Еліот, максимальне навантаження 1.8 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори |
| Ведуча вісь | Максимальне навантаження 3. 5 т, параболічні ресори та гідравлічні амортизатори |
| Генератор | 70 А |
| Батареї | 100 А/ч, напруга 12 В |
| Переднє/заднє колесо | Шини 7.00 R16 – 12PR |
Електросклопідйомники, кондиціонер, радіо MP3/USB, центральний замок з ДК
| Гарантія на автомобіль | 12 місяців без обмеження пробігу |
| Сервіс | на уповноважених станціях згідно сервісної книжки або виїздні бригади по всій території України. |
Середньотонажний автомобіль Dongfeng DFA 1060 з вантажопідйомністю 2,5 твходить до одного знайбільш популярних сегментів вантажівок, призначених для локальних міських перевезень. На ньому встановлена однорядна 2-х місна кабіна, економічний та надійний двигун Nissan ZD30D13-5N (Евро-5) с 5-ти ступеневою КПП. На дані шасі встановлюються промтоварні та ізотермічні фургони, бортові платформи, а також широкий перелік комунальної та спеціальної техніки.
Ви можете надіслати нам запит на замовлення продукції або отримання розгорнутої інформації по будь-якому продукту,
що поставляється компанією DONGFENG. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з Вами.
Надана контактна інформація є конфіденційною.
Заповніть декілька полів і ми з вами зв'яжемось
Та ми одразу вам передзвонимо